PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ସହ ସବୁ ଝିଅ ଚାହିଁଥାନ୍ତି ବିବାହ କରିବାକୁ, ବ୍ୟବହାରରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଯୁବତୀ

pic - zeenews.india.com

ନିଜର ପ୍ରେମକୁ ସମର୍ପିବା ପ୍ରେମ କରିବା ଠୁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ହେଲେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏଭଳି କିଛି ରାଶି ରହିଛି ଯେଉଁମାନେ କି ହୃଦୟରୁ ପ୍ରେମ କରିଥାନ୍ତି। ଆଜ୍ଞା ହଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱାଭବରେ ଖୁବ୍‌ ରମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ଯେଉଁ ଝିଅଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥାନ୍ତି, ବିବାହ ପରେ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ଭରି ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏହା ସହ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଖୁସି ପାଇଁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ପ୍ରୟାସ କରିଥାନ୍ତି।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପଞ୍ଚମ ଘର ପ୍ରେମର ହୋଇଥାଏ । ଏବଂ ଏହି ଘରେ ଶୁଭ ଗ୍ରହ କିମ୍ୱା ରାଶି ବିଭାଜନ ହୋଇଥାଏ। ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଜାତକ ନିଜର ପ୍ରେମକୁ ଖୁବ୍‌ ଖୁସିରେ ରଖିଥାଏ।ନିଜର ପ୍ରେମ ପାଇବା ପାଇଁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଖୁବ୍ ପ୍ରୟାସ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସବୁ ଝିଅ ଏହି ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ସହ ଜୀବନ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା….

ମିଥୁନ ରାଶି 

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଅନ୍ୟ ରାଶି ଠାରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହୋଇଥାଏ। ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦେବା ଏମାନଙ୍କ ରକ୍ତରେ ନଥାଏ। ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକରେ ପ୍ରେମ ଏତେ ଗଭିର ହୋଇଥାଏ ଯେ ସମ୍ନାଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ହଇରାଣ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି। ନିଜର ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିଥାନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ଉପରେ ବୁଦ୍ଧର ପ୍ରଭାବ ରହିଥାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁସାରେ ମିଥୁନ ତୃତୀୟ ଅଙ୍କରେ ରହୁଥିବା ରାଶି।

ଏହି ରାଶିକ ଚିହ୍ନର ଅର୍ଥ ହେଲା କାହାକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ଏବଂ ଭଲ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ନିଭାଇବା। ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ କୌଣସି ବି ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶି ଯାଇଥାନ୍ତି। ମିଥୁନ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଗ୍ରହ ବୁଧ ହୋଇଥାଏ।

ବହୁତ କ୍ରିଏଟିଭ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ଜାତକ  ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ବୁଧ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ରହିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଭଲ ବକ୍ତା, ଲେଖକ, କମେଡିଆନ ଓ ଗାୟତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାଭରେ ଖୁବ୍‌ ଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କର କଳ୍ପନା ଶକ୍ତି ଖୁବ୍‌ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ। ରୋମାନ୍ସ ମାମଲାରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସବୁଠୁ ଆଗରେ ଥାନ୍ତି।