ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ରାଇରଙ୍ଗପୁର ଏବଂ ବାରିପଦାରେ ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କରିବେ ପ୍ରଚାର
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦୁଇ ଦିନ ମଦ ଦୋକାନ ଏବଂ ବାର୍‌ ବନ୍ଦ, ଭୋଟ୍‌ ଗଣତି ଦିନ ରାଜ୍ୟସାରା ମଦ ଦୋକାନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଶନିବାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ: ୬ ଲୋକସଭା, ୪୨ ବିଧାନସଭା ସିଟ୍‌ରେ ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ସିଙ୍ଗଡ଼ା ବାଡ଼ିଆ, ପହି ବିନ୍ଧ ଅନୁକୂଳ...
  • ||
  • IPL 2024: ଦ୍ୱିତୀୟ କ୍ୱାଲିଫାୟରରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ରୟାଲ୍ସ- ସନରାଇଜର୍ସ, ଟ୍ରାଭିସେକ ଯୋଡ଼ିଙ୍କୁ ଅଟକାଇବେ ସ୍ପିନ୍‌ ଟାଇଟନ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ରେମାଲ୍‌’: ୨୫ରେ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟାରେ ହେବ ପରିଣତ
  • ||

ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୨୪ : ଲକ୍ଷ୍ନୌକୁ ୧୪୫ ରନ୍‌ର ଟାର୍ଗେଟ୍‌ ଦେଲା ମୁମ୍ୱାଇ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ – ଆଜିର ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜଏଣ୍ଟସ୍‌(ଏଲଏସଜି) ଓ ମୁମ୍ୱାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (ଏମଆଇ )ମଧ୍ୟରେ ଖେଳା ଯାଉଛି। ଉଭୟ ଟିମ୍‌ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ଭାରତ ରତ୍ନ ଶ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଇକାନା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏମଆଇ,ଏଲଏସଜି ସାମନାରେ ୧୪୫ରନ୍‌ର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି। ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ଏମଆଇ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ୨୦ ଓଭରରେ ୭ ୱିକେଟ୍‌ ହରାଇ ୧୪୪ ରନ୍‌ କରିଥିଲା। 

ମୁମ୍ୱାଇ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ରନ୍ ନେହାଲ ୱାଧେରା କରିଛନ୍ତି। ସେ ୪୧ଟି ବଲରେ ୪ଟି ଚୌକା ଓ ୨ଟି ଛକା ସାହାଯ୍ୟରେ ୪୬ ରନ୍‌ର ପାଳି ଖେଳିଛନ୍ତି। ଟିମ୍‌ ଡେଭିଡ୍‌ ୩୫ ରନ୍‌ କରି ଅପରାଜେୟ ରହିଥିଲେ। ମୁମ୍ୱାଇ ୭ମ ୱିକେଟ୍‌ ୧୨୨ର ସ୍କୋରରେ ହରାଇ ଥିଲା। ନେହାଲ ୱାଧେରା ୪୬ ଓ ଇଶାନ କିଶନ ୩୨ର ପାଳି ଖେଳିଛନ୍ତି। ତିଳକ ବର୍ମା ୭, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ୧୦ ଓ ବାର୍ଥଡେ ବୟ ରୋହିତ୍‌ ଶର୍ମା ୪ରନ୍‌ କରି ଥିଲେ। ମହମ୍ମଦ ନବିଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍‌ରୁ ଗୋଟିଏ ରନ୍‌ ବାହାରି ଥିଲା। ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ଖୋଲିନ ଥିଲା। 

ସେପଟେ ଏଲଏସଜି ଏବେସୁଦ୍ଧା ୯ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ରୁ ୫ଟିରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି। ପଏଣ୍ଟସ ତାଲିକାରେ ୫ମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱର ମୁମ୍ୱାଇ ଟିମ୍‌ ୯ଟି ମୁକାବିଲାରୁ ୬ଟି ହରାଇଛି। ଏବଂ ତାଲିକାରେ ୯ମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.