PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ, ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବାରୁ କଟକଣା ଜାରି । ମଲ୍ , ଦୋକାନ, ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ଅଫିସରେ କଟକଣା ପାଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ୨ ମିଟର ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅଟକିଛି ପେଟା ନାଳର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ, ନାଳ ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା, କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବେଡ୍
  • ||
  • ମୋରଡ଼ା : ମୋରଡ଼ାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳାକୁ ବିଜେ ହେଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ, ସିଂହଦ୍ଵାର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ୩ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଓ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମାଳତିପାଟପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହିବେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଏମସିର ଡ୍ରାଇ ଡେ ପାଳନ, ମଶା ବଂଶ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନାଶ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କଲେ ବିଏମସି କମିଶନର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳର ସମ୍ପାଦକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||

ପୁଅ ସନ୍ନି ଓ ପତ୍ନୀ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବିଜୟ ନେଇ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଟ୍ବିଟ୍ କଲେ ‘ଆସିଗଲା ଅଚ୍ଛେ ଦିନ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୩।୫: ଦେଓଲ ପରିବାରରେ  ଦୁଇଜଣ ନାମୀଦାମୀ ଫିଲ୍ମଷ୍ଟାର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ମଥୁରାରୁ ହେମାମାଳିନୀ ଓ ଗୁରୁଦାସପୁର ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଆଗେଇଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଏହା ବିଦ୍ଧିବଧ ଭାବରେ ଯଦିଓ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିଜୟ ପ୍ରାୟ ସୁନିଶ୍ଚିତ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେମା ମାଳିନୀ ଓ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କୁ ସମର୍ଥକ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ନିଜର ଟ୍ବିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ପତ୍ନୀ ଓ ପୁଅ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବଧେଇ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ମୋଦିଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ହେମା ଅଭିନନ୍ଦନ, ଆମକୁ ଭାରତ ମାତା ପ୍ରତି ଭଲ ପାଇବା ରହିଛି। ଏହା ଆମକୁ ବିକାନେର ଓ ମଥୁରରେ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛି। ଆମେ ସବୁବେଳେ ଭାରତକୁ ଉଚ୍ଚତାର ଶୀର୍ଷକୁ ନେଇ ପାରିବା।’

ସେଭଳି ଦ୍ବିତୀୟ ଟ୍ବିଟରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ପୁଅ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ବିଜୟ ନେଇ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ସନ୍ନିଙ୍କୁ ବିଜୟର ଶୁଭେଚ୍ଛା। ଫକିର ବାଦଶାହା ମୋଦି ଜୀ, ଭୂମିପୁତ୍ର ସନ୍ନି ଦେଓଲ ତୁମକ ଅଭିନନ୍ଦନ। ଅଚ୍ଛେ ଦିନ ଆସିଯାଇଛି।’ ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ଇଶା ଦେଓ୍ବଲ ମଧ୍ୟ ମା’ ହେମାମାଳିନୀ ଓ ଭାଇ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କୁ ବିଜୟ ନେଇ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପିଏମଓ, ବିଜେପି, ହେମା ମାଳିନୀ ଓ ସନ୍ନି ଦେଓଲ। ଆପଣଙ୍କ ବିଜୟକୁ ନେଇ ମୁଁ ଗର୍ବିତ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର