ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ରତ୍ନଭଣ୍ଡାର ମରାମତି ମାମଲା: ମଙ୍ଗଳବାର ହାଇକୋର୍ଟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଶୁଣାଣି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରୋଜଗାର ମେଳା: ଆଜି ୫୧,୦୦୦ ନିଯୁକ୍ତିପତ୍ର ବାଣ୍ଟିବେ ମୋଦି, ଦେଶର ୪୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ବାମନ ଜନ୍ମ ଓ ବଳିବାମନ ବେଶ ନୀତି, ବାମନରୂପୀ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଭାବେ ଧରାବତରଣ ପ୍ରଭୁ
  • ||

ଥାନାରେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଏତଲା: ‘ସାର୍‌, କୁକୁର ଶୁଆଇ ଦେଉନାହାନ୍ତି’, କହିଲେ ଓଲଟା ଗାଳିଗୁଲଜ କରୁଛନ୍ତି...

ଅନୁଗୁଳ,୨୮/୦୫: ଦୁଇ ଦୁଇଟା କୁକୁର । ଭୋକୁଛନ୍ତି ଯେ ଭୋକୁଛନ୍ତି । ସାର୍‌, ମୁଁ ହୃଦରୋଗୀ । ଛାତି ଧଡ଼ଧଡ଼ କରୁଛି । କୁକୁରଙ୍କ ବୋବାଳିରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇସାରିଲାଣି । ହେଲେ କୁକୁର ପୋଷିଥିବା ଲୋକ କିଛି ଶୁଣୁନି । ଓଲଟା ଗାଳିଗୁଲଜ କରୁଛି । ତୁରନ୍ତ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ । ଅନୁଗୁଳ ସହରର ଜଣେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀ ଶନିବାର ଅନୁଗୁଳ ଥାନାରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅଭିଯୋଗକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନୁଗୁଳର ଏକ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର । ଶିମିଳିପଡ଼ାରେ ତାଙ୍କ ନିଜସ୍ୱ ଘରେ ପରିବାର ସହ ରୁହନ୍ତି । ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଘରେ ଜଣେ ଭଡ଼ାଟିଆ ୨ଟି କୁକୁର ପୋଷିଥିବା ବେଳେ ଏହି କୁକୁରଙ୍କ ପାଇଁ ନାନା ହଇରାଣ ହରକତ ହେଉଥିବା ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । କୁକୁର ଭୋକିବା ସହ ତାଙ୍କ ହରକତରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ପଡ଼ିଲେଣି । ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିକାରୀ ଜଣଙ୍କ ହୃଦରୋଗୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କୁକୁରଙ୍କ ନନଷ୍ଟପ୍‌ ଭୋକିବା ଯୋଗୁ ସେ ଶୋଇବସି ପାରୁନାହାନ୍ତି । ଏନେଇ ସେ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବାରୁ ଓଲଟା ସେ ଗାଳିମନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଶନିବାର ସକାଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିବା ସେ ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି । ଏତଲା କ୍ରମେ ପୁଲିସ୍‌ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

Copyright © 2022 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.