PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଲାଗିଲା ତିନି ରଥ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ରଥଟଣାବେଳେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପିଶାଚ ସ୍ଵାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ନିଅଣ୍ଟିଆ ଜୁନ, ଆସୁଛି ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ, ୪ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ବାଲୁକାକଳା ରେକର୍ଡ, ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ତିଆରି କଲେ ୧୨୫ ବାଲି ରଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିଲା କରୋନା, ୨୦୦ ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଧାରେ ରହିଗଲା ପୁରୀ ଯାତ୍ରା, ରଥଯାତ୍ରାରେ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଗିରିରାଜ, କିନ୍ତୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ନିଜେ ଆସିଲେନି

source:hindi.timesnownews.com

ପାଟଣା ୪/୩: ବିଜେପିର ସାଂସଦ ଗିରିଗାଜ ସିଂହ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବୟାନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ବି ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ହେଉଛି ଦେଶଦ୍ରୋହୀ । ଏବେ ହେଲା କଣ ? ଗତକାଲି ବିହାର ରାଜଧାନୀ ପାଟଣାରେ ବିଜେପିର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲି ଥିଲା । ଗିରିରାଜ ମଧ୍ୟ ବିହାରର ଏବଂ ସେ ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ମଧ୍ଯ । କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ ନିଜେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଗଲେ । କାରଣ ସେ ନିଜେ ଦଳର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ଆସିଲେନାହିଁ ।

ଗିରିରାଜ କହିଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ । ୩ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଦଳର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ଏହା ଜଣାପଡିଯିବ ଯେ କିଏ କିଏ ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ ଅଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁମାନେ ରାଲିରେ ଆସିବେନି ସେମାନେ ଦେଶଦ୍ରୋଦୀ ।

କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୟାନରେ ନିଜେ ଫସିଗଲେ ଗିରିରାଜ । ଏହା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆପ୍ଲାଏ ହୋଇଗଲା । ଘଟଣା କିଛି ଏହିପରି । ମୋଦିଙ୍କ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚିଲେନି ଗିରିରାଜ । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପହଞ୍ଚିଲା । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନବାଦାରୁ ପାଟଣା ଆସୁଥିବାବେଳେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମାନନୀୟ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିଲେନି ।

ଅବଶ୍ୟ ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ନୁହଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଜାଣିଶୁଣି ରହିଯାଇନାହାନ୍ତି । ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଇଛା ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ଆସିପାରିନାହାଁନ୍ତି ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର