PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ : ଆଠଗଡ ଅଂଶୁପା ହ୍ରଦ ନିକଟରୁ କାରରୁ ୧୩୫୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ତିଗିରିଆ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର, ରାତ୍ରି ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରେଲୱେ ଜଙ୍କସନରୁ ୨୫ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପୁତୁରାର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଖୁଡ଼ୀ ଗୁରୁତର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ନଗସପୁର ବଜାରରେ ସିରିଜ୍ ଲୁଟ୍, ୧୬ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଗିରିରାଜ, କିନ୍ତୁ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ନିଜେ ଆସିଲେନି

source:hindi.timesnownews.com

ପାଟଣା ୪/୩: ବିଜେପିର ସାଂସଦ ଗିରିଗାଜ ସିଂହ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବୟାନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ଦିନ ତଳେ ସେ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ବି ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ହେଉଛି ଦେଶଦ୍ରୋହୀ । ଏବେ ହେଲା କଣ ? ଗତକାଲି ବିହାର ରାଜଧାନୀ ପାଟଣାରେ ବିଜେପିର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲି ଥିଲା । ଗିରିରାଜ ମଧ୍ୟ ବିହାରର ଏବଂ ସେ ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ମଧ୍ଯ । କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ ନିଜେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଗଲେ । କାରଣ ସେ ନିଜେ ଦଳର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ଆସିଲେନାହିଁ ।

ଗିରିରାଜ କହିଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ମୋଦିଙ୍କ ରାଲିକୁ ଆସିବନି ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ । ୩ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଦଳର ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ଏହା ଜଣାପଡିଯିବ ଯେ କିଏ କିଏ ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ ଅଛନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁମାନେ ରାଲିରେ ଆସିବେନି ସେମାନେ ଦେଶଦ୍ରୋଦୀ ।

କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୟାନରେ ନିଜେ ଫସିଗଲେ ଗିରିରାଜ । ଏହା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆପ୍ଲାଏ ହୋଇଗଲା । ଘଟଣା କିଛି ଏହିପରି । ମୋଦିଙ୍କ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ପହଞ୍ଚିଲେନି ଗିରିରାଜ । ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ପହଞ୍ଚିଲା । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନବାଦାରୁ ପାଟଣା ଆସୁଥିବାବେଳେ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ମାନନୀୟ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିଲେନି ।

ଅବଶ୍ୟ ସେ ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ନୁହଁନ୍ତି କିମ୍ବା ଜାଣିଶୁଣି ରହିଯାଇନାହାନ୍ତି । ସେ ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି । ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଇଛା ଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ସଙ୍କଳ୍ପ ରାଲିକୁ ଆସିପାରିନାହାଁନ୍ତି ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର