ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ । ପୂର୍ବତନ ବରୀ-ଡେରାବିସ୍ ବିଧାୟକ
  • ||
  • ୩୪ ନୂଆ ଏନ୍‌ଏସି ଘୋଷଣାରେ ଲୋଇସିଂହା ବାଦ୍, ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିିରି: ଛତିଶଗଡ଼ କାଙ୍କେରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୩ ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛେଚିଲେ, ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ୧୦ ବାଇକ ସହ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ ଫସିଲେ
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି: ୭୦ ମାର୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ ୨୭ ମାର୍କର ସିଲାବସ୍‌ ବାହାର ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌- ୨୦୨୪: ରୋମାଞ୍ଚକ ମୁକାବିଲା, ୟୁପି ୱାରିୟର୍ସଠୁ ୨ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ
  • ||
  • ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ’ ସ୍ଥଗିତ ରହିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିଆଣା ସୀମା, ଶମ୍ଭୁ ସୀମାରେ ଚାଷୀଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ବାଙ୍ଖିଡି ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗଛରେ ପିଟି ହୋଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ବର୍ଷିଲା ପରେ ଖସିଲା ତାତି: ୨୭ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପାଗ କୋହଲା
  • ||
  • ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଆଜି ‘ସୁଦର୍ଶନ ସେତୁ’ ଲୋକାର୍ପଣ, ସୌରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ଦେବେ ୫୨,୨୫୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||

ଆପ୍‌କୁ ଯିବେ!

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯ା୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଆମ୍‌ ଆଦ୍‌ମି ପାର୍ଟି (ଆପ୍‌)କୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଜେନା ଓ କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସଗରିଆ । ଉଭୟ ନେତା କଂଗ୍ରେସରୁ ବିଦା ହେବା ପରେ ଏଭଳି ଚର୍ଚ୍ଚା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯଦିଓ ଉଭୟ ଏ ନେଇ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିନାହାନ୍ତି ।
ରାଜନୈତିକ ବିଶ୍ଳେଷକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ କଂଗ୍ରେସରୁ ବିଦା ହେବା ପରେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ । ପ୍ରମୁଖ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ବିଜେଡି କିମ୍ବା ବିଜେପିକୁ ସେ ଯିବା ସମ୍ଭାବନା କ୍ଷୀଣ । ବିଜେଡି କିମ୍ବା ବିଜେପି ତାଙ୍କ ନାଁ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଁନଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ନିକଟରେ ଯେଉଁ ବିଜୁ ଅନୁଗତମାନେ ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିରୁବାହାରି ବିକଳ୍ପ ସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ସହ ବି ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସେତେ ଭଲ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ରାଜନୈତିକ ବିକଳ୍ପ ମିଳିବା କଷ୍ଟକର । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ସେ କୌଣସି ଛୋଟ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବା ସମ୍ଭାବନା ବେଶି । ଯାହା ଶୁଶାଯାଉଛି, ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଓ ସଗରିଆ ନିଜ ସମର୍ଥକମାନଙ୍କ ସହ ଆମ୍‌ ଆଦ୍‌ମି ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ।
ଏ ନେଇ ପଚାରିବାରୁ ଆପ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ଶାଖା ମୁଖ୍ୟ ନିଶିକାନ୍ତ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ଅଭିଯାନ ଚଳାଇଛୁ । ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧୀ ଅଭିଯାନ ନେଇ ଶ୍ରୀ ଜେନାଙ୍କ ସହ ପୂର୍ବରୁ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ଦୁର୍ନୀତି ବିରୋଧରେ ମିଳିତ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ କଥା ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଯଦି ସେ ଆପ୍‌ରେ ମିଶିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି, ତା’ହେଲେ ଆମେ ସ୍ୱାଗତ କରିବୁ ବୋଲି ନିଶିକାନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.