PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବଡ଼ଭାଇ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ ଦେଇ ଆର୍ମିରେ କରିଥିଲେ ଚାକିରୀ, ଅବସର ପରେ ବନ୍ଧାହେଲେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ୨ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ମିଳୁନି ନିଖୋଜ ପିହୁର ପତ୍ତା, ନ୍ୟାୟ ଆଶାରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • କଟକ : ଅତିରିକ୍ତ କମିଶନରଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଟକ : ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଶାହ-ନବୀନ-ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ପ୍ରଜାତନ୍ତ୍ରର ସ୍ଵନକ୍ଷତ୍ର ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେଲେ ତିନି ନେତା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ନାହିଁ ଟିକା ଅଭାବ, ଗାଁ ଗାଁରେ ଟିକାକରଣ ଉପରେ ଦିଆଯାଉଛି ଗୁରୁତ୍ଵ : ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||

ଅସହ୍ୟ ହେଲା ଘରୋଇ ହିଂସା, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁରଭୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୭: ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁରଭୀ ତିୱାରୀ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ଧୋକା ଦେବା ଏବଂ ଘରୋଇ ହିଂସା ଭଳି ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ସୁରଭୀ ୨୦୧୯ ରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତଥା ପାଇଲଟ୍ ପ୍ରବୀଣ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ପ୍ରବୀଣ ଦିଲ୍ଲୀର ବାସିନ୍ଦା। ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ସୁରଭୀ ଶାଶୁଘର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମିଛ କହିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁରଭୀ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ବୁଝିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏବଂ ପ୍ରବୀଣ ପରସ୍ପର ପାଇଁ ଠିକ୍ ନୁହଁନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ସିପ୍ଟ ହେବାକୁ କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସିଥିଲେ, ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଇସାର ହିସାବ ମଗାଯାଉଥିଲା। ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ଏବଂ ପରେ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ସମସ୍ତ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ କରିନେଲେ।

ସୁରଭୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ, ଶାଶୁ ଏବଂ ନଣନ୍ଦଙ୍କ ନାଁରେ ମାରପିଟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଜୁନ୍ ୨୦ ରେ ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଶାଶୁଘର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ମେ ୧୨ ରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କୋର୍ଟରେ ଘରୋଇ ହିଂସା ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ସୁରଭୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏହି ମାମଲାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି।