PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ, ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବାରୁ କଟକଣା ଜାରି । ମଲ୍ , ଦୋକାନ, ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ଅଫିସରେ କଟକଣା ପାଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ୨ ମିଟର ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅଟକିଛି ପେଟା ନାଳର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ, ନାଳ ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା, କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବେଡ୍
  • ||
  • ମୋରଡ଼ା : ମୋରଡ଼ାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳାକୁ ବିଜେ ହେଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ, ସିଂହଦ୍ଵାର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ୩ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଓ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମାଳତିପାଟପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହିବେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଏମସିର ଡ୍ରାଇ ଡେ ପାଳନ, ମଶା ବଂଶ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନାଶ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କଲେ ବିଏମସି କମିଶନର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳର ସମ୍ପାଦକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||

ମମତାଙ୍କୁ ବଡ ଝଟକା: ଟିଏମସିର ୨ ବିଧାୟକଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ କର୍ମୀ ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୫: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ୩ ବିଧାୟକ ମଙ୍ଗଳବାର ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ବିଜେପି ନେତା ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ପୁତ୍ର ଶୁଭ୍ରାଶୁଂ ରାୟ ମଧ୍ଯ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ନିଜ ପ୍ରଭାବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପରେ ବିଜେପି ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ନିଜର ସ୍ଥିତି ଆହୁରି ମଜଭୁତ କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛି ।

ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନର ଫଳ ବାହାରିବା ପରେ ଶୁଭ୍ରାଶୁଂ ରାୟଙ୍କୁ ଦଳ ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ଯ ପାଇଁ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ପାର୍ଟି ମୁଖ୍ଯାଳୟରେ ବିଜେପି ମହାସଚିବ କୈଳାଶ ବିଜୟବର୍ଗୀୟ ଓ ମୁକୁଲ ରାୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଏମାନେ ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ନେତା ଅନିଲ୍ ବଲୁନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାର୍ଟିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ଯ ବିଧାୟକଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ଟିଏମସିର ତୁଷାରକାନ୍ତି ଭଟାଚାର୍ଯ୍ଯ ଓ ମାକପାର ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ରାୟ ମଧ୍ଯ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଏହା ବ୍ଯତୀତ ଅନେକ କର୍ମୀ ମଧ୍ଯ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର