PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ଏକ ରାଜନୈତିକ ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ୨ ବସ୍ ଧକ୍କା, ୧୫ ଆହତ

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୪/୨: ଏକ ରାଜନୈତିକ ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ୨ ବସ୍ ଧକ୍କା । ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଲମ୍ବୋଦରପୁର ନିକଟରେ ପୂର୍ବି ଓ ଶ୍ରୀ ଗଣେଷ ବସ୍ ମଧ୍ଯରେ ଧକ୍କା ହେବା ଫଳରେ ୧୫ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବି ବସକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଇଛି ଶ୍ରୀ ଗଣେଷ ବସ୍ ।

ଶ୍ରୀଗଣେଷ ବସ୍ ଗେଙ୍ଗୁଟିଆ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତବାସୀ ଓ ପୂର୍ବି ବସଟି ଶଙ୍କରପୁର ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତବାସୀଙ୍କୁ ଧରି ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିଲେ । ତେବେ ଲମ୍ବୋଦରପୁର ନିକଟରେ ପୂର୍ବିକୁ ପଛପଟୁ ଶ୍ରୀଗଣେଷ ବସଟି ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଶ୍ରୀ ଗଣେଷ ବସର ଆଗ କାଚ ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି । ତେବେ ଏଥିରେ ଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ ୧୫ ଜଣ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର