PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବାୟୁସେନାର ବିମାନ କ୍ରାସ୍‌: ଖସିବା ମାତ୍ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦରେ ଥରି ଉଠିଲା ପୁରା ଗାଁ
  • ||
  • ଧାନବାଦ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସହ ୬ ମୃତ, ଅଳ୍ପକେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ରୋଗୀ
  • ||
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ସୁଖୋଇ ଓ ମିରାଜ ୨୦୦୦ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଚା’ ଓ ପାନ ଦୋକାନରେ ଚଢାଉ, ୨ ହଜାର ୭ଶହ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ମନମୁଣ୍ଡା, ୩୦।୧୧  ସିଗାରେଟ ଓ ଟବାକୋ ପ୍ରଡ଼କଟ ଆକ୍ଟ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ବିଭାଗ ତରଫରୁ ବୁଧବାର ମନମୁଣ୍ଡା ର ଅନେକ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା। ଡ୍ରଗ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଖାଦ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଧରଣୀଧର ନାୟକ, ଜିଲ୍ଲା କଂସଲଟେଣ୍ଟ ଆଲୋକ କୁମାର ମିଶ୍ର ସ୍ଥାନୀୟ ଅବକାରୀ ସବ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର , ପୋଲିସ ଏ ଏସ ଆଇ ବୁଦ୍ଧଦେବ ସାହୁ ଙ୍କ ସହଯୋଗ ରେ ଏହି ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ।

ଅଧିକାରୀଗଣ ମୋଟ ୧୪ ଟି କିରାନା, ଚା ଏବଂ ପାନ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ମୋଟ ୨ହଜାର ୭ଶହ ଟଙ୍କା ଫାଇନ ଆଦାୟ କରିଥିଲେ।ମନମୁଣ୍ଡା ର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଅଗ୍ରୱାଲ ଙ୍କ ଗଣେଶ କିରାନା ଭଣ୍ଡାର ରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଗୁଡ଼ାଖୁ ଓ ଆହୁରି ଅନେକ ବେଆଇନ ଜିନିଷକୁ ଅଧିକାରୀଗଣ ନଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଏତଦ ବ୍ୟତୀତ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସିଗାରେଟ, ଟବାକ୍କୋ ଇତ୍ୟାଦି ନ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଓ ପଲିଥିନ ବର୍ଜନ କରିବାକୁ ଅଧିକାରୀଗଣ ଦୋକାନୀ ମାନଙ୍କୁ ସଚେତନ ତଥା ତାଗିଦ କରିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର