PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାକୁ ଆସୁଛି ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, ତୁରନ୍ତ ଚେକ୍ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ

source:m.dailyhunt.in

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧: ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ଅଛି, କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଏକାଧିକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ନିକଟରେ ଜୟପୁର ଓ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଏକ ଚକିତ କରିଦେବା ଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଖାତାକୁ ଅଚାନକ କିଛି ଟଙ୍କା ଜମା ହୋଇଯାଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଖାତାଧାରୀଙ୍କୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ମଧ୍ୟ ଜଣାନାହିଁ ଯେ ଏହି ପଇସା କେଉଁଠୁ ଆସିଲା । ଲୋକମାନେ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ପଇସା ଆସିବା କଥା ମେସେଜ ପାଇବା ପରେ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଦୌଡିବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଏମିତି ବି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୨ଥର ପଇସା ଡିପୋଜିଟ୍ ହୋଇଛି । ସେମାନଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ କାହାର ୧୦ ହଜାର ତ ଆଉ କାହାର ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଡିପୋଜିଟ୍ ହୋଇଛି ।

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତାକୁ ଆସିଛି ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା
ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଖାତା ୟୁକୋ ବ୍ୟାଙ୍କ, ୟୁନାଇଟେଡ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଓ ଏସବିଆଇରେ ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ଖାତାରେ ଟଙ୍କା ଜମା ହେଉଛି । ବ୍ୟାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏହି ଟଙ୍କା ଏନଇଏଫଟି ମାଧ୍ୟମରେ ଜମା କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଅଚାନକ ପଇସା ଆସିଯିବା ଫଳରେ ବ୍ୟାଙ୍କମାନଙ୍କରେ ଭିଡ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ସରକାର ଏହି ପଇସା ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି ।