PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରିଜେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚାଳନା କରି ୧୦ ଅଟକ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟେନ୍ସା ଗୀତାରାଣୀ ମାଇନ୍ସ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଘଟଣ, ହାଇଓ୍ୱା ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ବସନ୍ତପୁର ମାଝୀ ସାହିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ମୁଣ୍ଡଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବାରିପଦା ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ଗଛ ପଡ଼ି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ତାର ଛିଡି ଅଟକିଲା ଟ୍ରେନ, ବିଳମ୍ବରେ ଚାଲିବ ଟ୍ରେନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ଲାଗି ଛୁଟି ବାତିଲ, ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡ୍ରାଫ-ଏନ୍‌ଡିଆରଏଫ୍‌-ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବିଶୋଇ ଥାନା ଲୋହାକାନି ଭୋଳ ବେଡା ଗ୍ରାମରେ ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଭୁଷୁଡିଲା ଘରର କାନ୍ଥ, ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସମେତ ୟୁପିର କେତେକ ଜିଲ୍ଲା , କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ବେକରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ସୁନା ଚେନ୍‌ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଫେଲ୍, ଧରାପଡି ଛେଚା ଖାଇଲେ ୩ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ୬୨୧.୦୨ ଫୁଟ୍‌କୁ ଖସିଲା ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଜଳସ୍ତର, ୨୦ ଗେଟ ଦେଇ ଚାଲିଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୧ରୁ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ଗସ୍ତ କରିବ ପିସିସି ଟିମ୍‌, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଦେବେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ତିଲୋରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସିମନବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ପୋଲର ପାର୍ଶ୍ଵ ରାସ୍ତା ଧସି ଯାଇଛି, ବସ୍ ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠପ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ମହାଦେଇଯୋଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକରପଡ଼ାରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜୟପୁର/ଦିଲ୍ଲୀ : ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଜୀବନ : ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଙ୍କ ବିହାରୀ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ଼ ଧରଣ ଅଘଟଣ, ମଙ୍ଗଳା ଆରତୀ ସମୟରେ ଦଳା ଚକଟାରେ ଦୁଇ ମୃତ
  • ||

ଆଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମର ଏହି ୩ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ହୋଇଯିବେ ପାଗଳ…

ଆଡଲ୍ଟ ଫିଲ୍ମର ଏହି ୩ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ସେତିକି ଆକର୍ଷଣୀୟ। ଆଜି ଏହି ୩ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ନଜର ବିଲକୁଲ ବି ହଟିବ ନାହିଁ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ​‌କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଜେଡ଼୍ ଅନ୍ୟତମ।

‌କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଜେଡ଼୍ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର। ହଟ୍ ଫିଗର୍ ଥିବା ଏହି ଆଡଲ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ୩୧ ଅକ୍ଟୋବର ୧୯୯୧ ମସିହା କାର୍ଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆରେ ହୋଇଛି। ଏବେ ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୭ବର୍ଷ। ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ୍ ୩ ଇଞ୍ଚ ଥିବାବେଳେ ଓଜନ ୫୭ କିଲୋ। ସେ ଦେଖିବାକୁ ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ତାଠାରୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ। ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାର।

ନିକୋଲେଟ ସିୟା ମଧ୍ୟ କୈାଣସି ଗୁଣରେ କମ ନୁହଁନ୍ତି। ନିକୋଲେଟ ଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାର ଭାବେ ପରିଚିତ। ନିକୋଲେଟଙ୍କ ବୟସ ୩୨ ବର୍ଷ ଓ ଉଚ୍ଚତା ୬ଫୁଟ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯିଏ କେହି ବି ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିବ ଥରେ କରେ ଆଃ କରି ରହିଯିବ।

 ଅମଲ କ୍ଲୁନି ହେଉଛି ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ହଟ୍ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାର। ୩ ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୯୭୮ ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅମଲଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଜର୍ଜ କ୍ଲୁନି। ଅମଲ କେବଳ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ତାଠାରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ମଧ୍ୟ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର