ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ । ପୂର୍ବତନ ବରୀ-ଡେରାବିସ୍ ବିଧାୟକ
  • ||
  • ୩୪ ନୂଆ ଏନ୍‌ଏସି ଘୋଷଣାରେ ଲୋଇସିଂହା ବାଦ୍, ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିିରି: ଛତିଶଗଡ଼ କାଙ୍କେରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୩ ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛେଚିଲେ, ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ୧୦ ବାଇକ ସହ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ ଫସିଲେ
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି: ୭୦ ମାର୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ ୨୭ ମାର୍କର ସିଲାବସ୍‌ ବାହାର ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌- ୨୦୨୪: ରୋମାଞ୍ଚକ ମୁକାବିଲା, ୟୁପି ୱାରିୟର୍ସଠୁ ୨ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ
  • ||
  • ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ’ ସ୍ଥଗିତ ରହିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିଆଣା ସୀମା, ଶମ୍ଭୁ ସୀମାରେ ଚାଷୀଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ବାଙ୍ଖିଡି ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗଛରେ ପିଟି ହୋଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ବର୍ଷିଲା ପରେ ଖସିଲା ତାତି: ୨୭ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପାଗ କୋହଲା
  • ||
  • ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଆଜି ‘ସୁଦର୍ଶନ ସେତୁ’ ଲୋକାର୍ପଣ, ସୌରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ଦେବେ ୫୨,୨୫୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||

ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ ବୋଲି କ୍ୟାନସର ପୀଡ଼ିତ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିମାନରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଲେ.. ଏୟାର ଲାଇନ୍ସ ନାମରେ ଡିଜିସିଏ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ମିନାକ୍ଷୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୦୬/୦୨: ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆମେରିକା ଯାଉଥିବା ଆମେରିକୀୟ ଏୟାର ଲାଇନ୍ସର ଏକ ବିମାନରୁ ଜଣେ କ୍ୟାନସର ପୀଡିତ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦିଆଯିବା ଘଟଣା ସାମ୍‌ନାକୁ ଆସିଛି । ପୀଡିତା ଯାତ୍ରୀଙ୍କର ଦୋଷ ଏତିକି ଥିଲା କି ସେ ନିଜ ବ୍ୟାଗକୁ ଓଭରହେଡ କ୍ୟାବିନରେ ରଖିବାକୁ ଜଣେ ଏୟାର ହୋଷ୍ଟେସଙ୍କୁ ସହାୟତା ମାଗିଥିଲେ । ପୀଡିତା ଯାତ୍ରୀ ଜଣକ ଦିଲ୍ଲୀ ପୁଲିସ ଓ ଡିଜିସିଏ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୩୦ରେ ଘଟିଥିଲା । ପୀଡିତା ମିନାକ୍ଷୀ ସେନଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ କ୍ୟାନସର ରୋଗୀ ଏବଂ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ସର୍ଜରୀ ହୋଇଛି ।

ରୁଟିନ ଚେକଅପ୍‌ ଲାଗି ସେ ନ୍ୟୁୟର୍କ ଯାଉଥିଲେ । ଦିଲ୍ଳୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଷ୍ଟାଫମାନେ ତାଙ୍କୁ ହୁଇଲ ଚେୟାର ସହାୟତାରେ ବିମାନକୁ ଚଢ଼ାଇଥିଲେ । ସର୍ଜରୀ ପରେ ତାଙ୍କ ଶରୀରର ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଇଛି । ସେ ଅଧିକ ଓଜନ ଉଠାଇ ପାରୁନାହାନ୍ତି । ସେଥିଲାଗି ବ୍ୟାଗକୁ ଓଭରହେଡ କ୍ୟାବିନରେ ରଖିବା ଲାଗି ସେ ଜଣେ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ । ବ୍ୟାଗର ଓଜନ ପ୍ରାୟ ୨.୫ କି.ଗ୍ରା ଥିଲା । କିନ୍ତୁ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ମନା କରିତିଲେ । କହିଥିଲେ ଆପଣ ଯଦି ନିଜକୁ ଅସହଜ ମନେକରୁଛନ୍ତି ତେବେ ବିମାନରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପଡନ୍ତୁ । ଅନ୍ୟ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିମାନରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦେଲେ । ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍‌ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଡିଜିସିଏ ଆମେରିକା ଏୟାର ଲାଇନ୍ସକୁ ଜବାବ ମାଗିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଜବାବରେ ଆମେରିକା ଏୟାର ଲାଇନ୍ସ କହିଛି କି ଯାତ୍ରୀ ଜଣକ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କଥା ମାନି ନଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଟିକେଟ ବାବଦ ଅର୍ଥ ଫେରାଇ ଦିଆଯିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.