PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭରିବା ନେଇ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ତହସିଲଦାର ଓ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁକ୍ତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି
  • ||
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ଏୟାରଟେଲ୍ ଲଞ୍ଚ କଲା ୨ଟି ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍, ଦୀର୍ଘ ବୈଧତା ସହିତ ମିଳୁଛି ଏହି ସବୁ ଫାଇଦା

source:odishatv.in

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧: ଟେଲିକମ ମାର୍କେଟରେ ଦୀର୍ଘ ବୈଧତା ଥିବା ପ୍ଲାନର ଡିମାଣ୍ଡ ବଢିବଢି ଚାଲିଛି । ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ କଲିଂ ବେନିଫିଟ୍ସ ଓ ଡାଟାର ସୁବିଧା ଯୋଗାଇଦିଆଯାଉଛି । ବିଏସଏନଏଲ୍ ପରେ ଏବେ ଏୟାରଟେଲ୍ ଦୁଇଟି ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍ ବଜାରକୁ ଆଣିଛି । ଏହି ସୁବିଧା କେବଳ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୫୯୭ ଟଙ୍କା ଓ ୯୯୮ ଟଙ୍କା ରହିଛି ।

ଏୟାରଟେଲର ୫୯୭ ଓ ୯୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍
ଏହି ପ୍ଲାନରେ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ନ୍ୟାଶନାଲ ଓ ଲୋକାଲ ଭଏସ୍ କଲିଂର ସୁବିଧା ମିଳିବ । ଏଥିରେ କୌଣସି ବି ଲିମିଟ୍ ଦିଆଯାଇନି ।ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୬ ଜିବି ଡାଟା ଓ ୩୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ମିଳୁଛି । ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ୧୬୮ ଦିନ । ଏହାସହିତ ପ୍ଲାନରେ ଏୟାରଟେଲ୍ ଟିଭି ଆପର ଫ୍ରି ଆକ୍ସେସ୍ ଦିଆଯିବ । ୯୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ମଧ୍ୟ ଯୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ନ୍ୟାଶନାଲ ଓ ଲୋକାଲ ଭଏସ୍ କଲିଂ ବେନିଫିଟ୍ସ ଦିଆଯିବ । ଏହା ସହିତ ୧୨ ଜିବି ଡାଟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଧତା ସହିତ ଦିଆଯାଉଛି । ୩୦୦ ଏସଏମଏସ୍ ପ୍ରତି ମାସରେ ଦିଆଯାଉଛି । ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ହେଉଛି ୩୩୬ ଦିନ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ କମ୍ପାନୀ ୧୬୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍ ବାହାର କରିଥିଲା
ଏହି ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ ଯୁଜର୍ସଙ୍କୁ ୩୬୫ ଦିନର ବୈଧତା ଦିଆଯାଉଛି । ଏହାସହିତ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଲୋକାଲ ଓ ଏସଟିଡି କଲିଂର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ । ଏହାର କୌଣସି ଡେଲି ଲିମିଟ୍ ନାହିଁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନ୍ୟାସନାଲ ରୋମିଂର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।