PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା: ମାନବାଧିକାର ପ୍ରବକ୍ତା ଆଲେସ୍ ବାଲିଆସ୍କି ସହ ଦୁଇଟି ସଂଗଠନକୁ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ ଉପସଭାପତି ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ପଢ଼ିଆରୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମୁରିବାହାଲ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ APO ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାସ, ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଦନ୍ତା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ ପୂର୍ବରୁ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବନି ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ନଭେମ୍ୱର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆଜିଠୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଶୁଝି ପାରିଲେନି କିସ୍ତି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଅସହାୟ ଟ୍ରକ ମାଲିକ
  • ||
  • ମୋହନା : ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆଓ୍ବାର୍ଡରେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଆଲିଆ କହିଲେ ‘ଆଇ ଲଭ ୟୁ’, ଏହାପରେ ରଣବୀର କଲେ କିଛି ଏଭଳି…

ମୁମ୍ବାଇ,୨୪।୩: ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆଓ୍ବାର୍ଡରେ ଏଥରର ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା ସବୁଠାରୁ କିଛି ଭିନ୍ନ। ଗତକାଲି ରାତିରେ ୬୪ ତମ ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆଓ୍ବାର୍ଡ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଥିଲା।  ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟର(ପପୁଲାର) ଓ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଆକଟ୍ରେସ୍ (ପପୁଲାର)ର ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଆଲିଆଙ୍କ ଅଭିନୀତ ’ରାଜି’ ଗତ ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ୟତମ ରହିଛି। ଫିଲ୍ମ ଫେୟାର ଆଓ୍ବାର୍ଡ ୨୦୧୯ରେ ଏହାର ରହିଥିଲା ଧୁମ୍। ଫିଲ୍ମର ଡାଇରେକ୍ଟର ମେଘନା ଗୁଲଜାରଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟର ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି। ଏହା ସହ ‘ରାଜି’କୁ ବେଷ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି। ତେବେ ଏହି ସମୟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବେଷ୍ଟ ଆକଟ୍ରେସ  ପୁରସ୍କାର ଜିତିବା ପରେ ଖୁବ୍ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ। ସେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଏକ ଛୋଟିଆ ଭାଷଣ ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କୁ ‘ଆଇ ଲଭ ୟୁ’ କହି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ଭଲ ପାଇବାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ଆଲିଆ ଷ୍ଟେଜ୍  ଉପରେ କହିଥି​‌ଲେ ’ମେଘନା, ମୋ ପାଇଁ ’ରାଜି’ ତୁମେ। ଏଥିରେ ତୁମର ରକ୍ତ ଓ ଝାଳ ରହିଛି। ଭିକି (ଭିକି କୌଶଲ), ତୁମ ବିନା ଏହି ଫିଲ୍ମ କେବେ ସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିନଥାନ୍ତା। ମୋର ମେଣ୍ଟର ହେବା କାରଣରୁ (କରନ୍ ଜୋହର) ଓ ବାପାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି। ଆଜିର ରାତି କେବଳ ପ୍ରେମ ପାଇଁ, ମୋର ଖାସ୍  ପାଇଁ, ଆଇ ଲୟ ୟୁ…। ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଆଲିଆ ’ଆଇ ଲଭ ୟୁ’ କହିବା ସମୟରେ ରଣବୀର ଲାଜେଇ ଯାଇ ନିଜ ହାତରେ ମୁହଁକୁ ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

‘ସଞ୍ଜୁ’ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ରଣବୀରଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଆକ୍ଟର ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଦିଆଯିବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ସେତେବେଳେ ରଣବୀର ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ସହ କିସ୍ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିବା ଏକ୍ସ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଛନ୍ତି ରଣବୀର।