PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର : ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଲାଞ୍ଚୁଆ କୃଷି ଅଧିକାରୀ, ଲାଇସେନ୍ସ ବାତିଲ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ସାର ଡିଲରଙ୍କ ଠାରୁ ନେଉଥିଲେ ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଏଥର ହେବନି ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ପରେଡ, ଭାଗ ନେବେନି ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମୁଦ୍ରରେ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଭାସିଗଲେ ଯୁବତୀ, ବ୍ଲୁଫ୍ଲାଗ୍ ବିଚ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୁଜୁମରା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ଘଉଡ଼ାଇବା ବେଳେ ଅଘଟଣ, ବନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହାତରେ ଫୁଟିଗଲା ବାଣ
  • ||
  • ବିହାରରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଏନ୍‌ଡିଏ ମେଣ୍ଟ: ଅଲଗା ହେଲା ବିଜେପି-ଜେଡିୟୁର ରାସ୍ତା, ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ନୀତୀଶ
  • ||

ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ଆଲିୟା, ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ ହେବ ନୂଆ ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୦୫: କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁ ଫିଲ୍ମ ହଲ୍‌ ଗୁଡ଼ିକ ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ଜଗତ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି । ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍‌ର ବହୁ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍‌ ତାରିଖ ଗଡ଼ି ଗଡ଼ି ଚାଲିଛି । ଏପରିସ୍ଥଳରେ କଳାକାରମାନେ ଓଟିଟି ମୁହାଁ ହେଉଛନ୍ତି । ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌, ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ୍‌ ସିଦ୍ଦିକି, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ଙ୍କ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିୟା ଭଟ୍ଟ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଡିଜିଟାଲ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀନା ଗୁପ୍ତା ଓ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଡିଜାଇନର୍‌ ଝିଅ ମସାବାଙ୍କ ସହ ‘ମସାବା ମସାବା-୨’ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ଓଟିଟିରେ ପାଦ ରଖିପାରନ୍ତି ।

ସେହି ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ ସହ ଜଡ଼ିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ‘ଆଲିୟାଙ୍କୁ ସିରିଜ୍‌ର ପ୍ରଯୋଜନା ସଂସ୍ଥା ପକ୍ଷରୁ ସଂପର୍କ କରାଯାଇଛି । ‘ମସାବା ମସାବା-୨’ରେ ସେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖାଦେବେ। ଯଦି ସବୁକିଛି ଠିକ୍‌ଠାକ୍‌ ରହେ ତା’ ହେଲେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ । ନୀନା ଗୁପ୍ତା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ଟିମ୍‌କୁ ମାତ୍ର ୨ ମାସ ସମୟ ଦେଇଥିବାରୁ ତାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଥମେ ନୀନାଙ୍କ ସହ ଆଲିୟାଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସୁଟିଂ କରାଯିବ। ଆଲିୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ୱେବ୍‌ସିରିଜ୍‌ରେ ଅନୀଲ କପୁର ଓ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ୍‌ ନଜର ଆସିବେ । ସେମାନଙ୍କୁ ଅତି ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

’ସୂଚନାଥାଉକି, ‘ମସାବା ମସାବା-୨’ ଛଡ଼ା ଆଲିୟାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡ଼ି’, ‘ଆରଆରଆର’ ଓ ‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ ପରି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି ।