PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ରାତିସାରା ଅଜଗରକୁ ତକିଆ ଭାବି ଶୋଇଥିଲେ ଏହି ବୃଦ୍ଧା, ସକାଳେ ଉଠିଲେ ଆଉ ତା ପରେ…

source:m.dailyhunt.in

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୩/୨: ସାପ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିବା କିମ୍ବା ଟଏଲେଟରୁ ବାହାରିବା କଥା ତ ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ ନିଶ୍ଚୟ । କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକୁ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ମେହଗାଁଅ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳୀ ମାତାଙ୍କ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଏକ ଘରେ ରୁହନ୍ତି ଏହି ୮୦ ବର୍ଷୀୟା ବୃଦ୍ଧା । ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ଘଟିଲା ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା । ଘଟଣାଟି କିଛି ଏହିପରି। ଦିନେ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ପଶିଆସିଥିଲା ଏକ ଅଜଗର ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ବିଛଣାରେ କୁଣ୍ଡଳୀ ମାରି ଶୋଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣକ ରାତିରେ ଜାଣିନପାରି ଅଜଗରକୁ ତକିଆ ଭାବି ତା ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ରାତିସାରା ଶୋଇଲେ । ରାତିରେ ଅଜଗର ହଲିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସକାଳେ ଉଠିବା ପରେ ବୃଦ୍ଧା ଜଣକ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଲେ ଯେ ରାତିସାରା ତକିଆ ସକାଶେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ନିଦ ହେଲାନି ।  ଏହାପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କୁ ୨ ଫୁଟ୍ ଲମ୍ବା ଅଜଗର ନଜର ଆସିଲା । ଏହାପରେ ବନ ବିଭାଗକୁ ଖବର ଦେବାପରେ ତାକୁ ଧରାଯାଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ଛଡାଗଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର