PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭରିବା ନେଇ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ତହସିଲଦାର ଓ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁକ୍ତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି
  • ||
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ପ୍ରେମକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାଶୀଳ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ, ସାଥୀଙ୍କୁ ଅତି ସହଜରେ ଦେଇପାରନ୍ତି ଧୋକା

ଆଜି କାଲି ଦୁନିଆଁରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆଁ ନୂଆଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା କିମ୍ବା ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତିଦିନ ଧୋକା ଖାଇବା ଏହା କୈାଣସି ନୂଆ କଥା ନୁହେଁ। ଆଜିକାଲିର ଯୁବପିଢ଼ିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ମିଳିବା ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ ଏବଂ ପେଚ୍ଅପ୍ ହେବା ବହୁତ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ଏମିତି ନାହିଁ କି ଆଜିକାଲି କିଏ କାହାକୁ ସତ ସତିକା ଭଲ ପାଉନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କେତେବେଳେ କେମିତି ସତ ସତିକା ଭଲପାଇବାରେ ବି ଧୋକା ମିଳିଯାଏ।

ପ୍ରେମରେ ଧୋକା କେବଳ ଝିଅମାନେ ପାଆନ୍ତି ତାହା ନୁହେଁ ପୁଅଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବି ଧୋକା ଲେଖାହୋଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ୫ ରାଶିର ପୁଅଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ସବୁବେଳେ ଧୋକା ମିଳିଥାଏ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଏହା ଭିତରୁ କୈାଣସି ଏକ ରାଶି ହୋଇଥିବ ତାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ କି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ସବୁବେଳେ ଦୁଃଖ ଥିବ। କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନର ସହିତ ଟିକେ ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ମେ​ଷ ରାଶିର ଯାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସାଥୀ ପ୍ରତି ବିଶ୍ବସ୍ତନୀୟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। କୁହାଯାଏ ଏହି ରାଶିର ଯାତକରେ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସାରା ବ୍ୟକ୍ତି ଆସିଥାନ୍ତି।​‌ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଜରୁରୀ ନାହିଁ ସବୁ ଭଲ ପାଇବା ଅତି ନିବିଡ଼ି ଥିବ କିମ୍ବା ଭାବନାତ୍ମକ ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରହିଥିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ମିଥୁନ ରାଶି ଯାତକରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମ ବିଶ୍ବସ୍ତନୀୟ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ରାଶିରେ ଯଦିଓବା କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଉଛି ତେବେ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଭଲପାଇବା ନିଭାନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ମନ ଭିତରେ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଅଲଗା ଅଲଗା ଭାବନା ଚାଲୁଥାଏ।

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ରହସ୍ୟମୟ। ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର କଥା କୁହାହେଉଛି ତ ଜାଣିବା ଦରକାର କି ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବି ବହୁ ସାଥୀ ଆସିନ୍ତି ଆଉ ଯାଆନ୍ତି। କାରଣ ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ସର୍ବଶ୍ରେ​‌ଷ୍ଠ ସାଥୀ ହିଁ ଖୋଜିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି।

ଅନ୍ୟ ରାଶି ପରି ଧନୁ ରାଶି ବି ସେହିପରି। ପ୍ରେମରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏହା ବିଶ୍ବାସଯୋଗ୍ୟ ନୁହନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି। ସବୁଠୁ ବଡ଼ କାରଣ ହେଲା କି ଏମାନେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ରହିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ। ଏମିତି ସାଥୀଟିଏ ଚାହାନ୍ତି କି ଯିଏ ପୁରା ଆଜାଦି ଦେଉଥିବ।

ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପ୍ରେମର ମାମଲାରେ ଠିକ ରାସ୍ତା ବାଛିବା ପାଇଁ ଦ୍ବନ୍ଦରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଦାବି ଏହା କି, ଲୋକମାନେ କଣ ଭାବୁଛନ୍ତି, କେଉଁ ରାସ୍ତାରେ ଗଲେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ତାହା ସେମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରେ। ଯଦିଓ ବା ସେମାନେ କାହା ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି ତଥାପି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ ନ ଥାଏ କି ସେମାନେ କେତେବେଳେ ବି ଅଧାରୁ ଛାଡ଼ିକି ଯାଇପାରିବେ।