PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି ମଲାଇକା-ଅର୍ଜୁନ

ମୁମ୍ବାଇ,୧।୩; ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଓ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆଉ କାହାକୁ ଅଛପା ନାହିଁ। ଦୁହେଁ ଏବେ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।  ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲରେ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି। ଅର୍ଜୁନ ଓ ମଲାଇକା ଦୁହେଁ ହିନ୍ଦୁ ଓ ପଞ୍ଜାବୀ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ୍ ରୀତି-ନୀତି ଅନୁସାରେ ଚର୍ଚରେ ବିବାହ କରିବାର ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି।ଦୁହେଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଯଦିଓ ଅଫିସିଆଲି ଘୋଷଣା କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଅର୍ଜୁନ ଓ ମଲାଇକାଙ୍କ ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିନା କପୁର ଖାନ୍ ଓ କରନ୍ ଜୋହର ଏନେଇ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ସୂଚନା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

#TisTheSeason ?

A post shared by Maheep Kapoor (@maheepkapoor) on

ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ  ସାଧାସିଧା ଭାବରେ ହେବ। କେବଳ ପରିବାରର ଲୋକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏଥିରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ମଲାଇକାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅମୃତା ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଶକିଲଙ୍କୁ ଖ୍ରୀଷ୍ଟିୟାନ ରୀତି-ନୀତି ଅନୁସାରେ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଆରବାଜ ଖାନଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାପରେ କରିନା କପୁର ଏକ ଟକ୍ ଶୋ’ରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ ମଲାଇକା ଓ ଆରବାଜଙ୍କ ଭିତରେ ଆଉ କିଛି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ରହିବନି। ଏବେ ମଲାଇକା ଓ ଅର୍ଜୁନ ସ୍ବିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ଶ୍ଲୋକା ମେହେତାଙ୍କ ପ୍ରି-ଓ୍ବେଡିଂ ସେରେମୋନିରେ ଯୋଗ ଦେବାପାଇଁ ଅଛନ୍ତି। ଦୁହିଁଙ୍କର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।