PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

କାମାକ୍ଷା ମନ୍ଦିରରେ ମିଳିଲା ମହିଳାଙ୍କ କଟାମୁଣ୍ଡ,ନରବଳି ସନ୍ଦେହ

ଦିସପୁର,୨୦।୬: ଆସାମର ଗୌହାଟିରେ ଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ କାମାକ୍ଷା ମନ୍ଦିରରେ ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ହଠାତ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡିଥିଳେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମନ୍ଦିର ପାଖରେ ଥିବା ନିଳାଞ୍ଚଳ ପହାଡରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ କଟାମୁଣ୍ଡ ମୃତଦେହ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ନରବଳି ଦିଆଯାଇଛି। ପୋଲିସ ମୃତଦେହ ନିକଟରୁ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। କାମାକ୍ଷା ମନ୍ଦିରରେ ଶନିବାର ଠାରୁ ବାର୍ଷିକ ଅମ୍ବୁବାଚୀ ମେଳା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକଟା ଶବ ମିଳିବା କାରଣରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏବେ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୪୫ ବର୍ଷ ପାଖାପାଖି ହେବ। ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଖରୁ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ମିଳିଛି। ଏବେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି। ଜଏଣ୍ଟ କମିଶନର ଦେବରାଜ ଉପାଧ୍ୟୟଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀର ପାଖରୁ ପୂଜା ସାମଗ୍ରୀ ବ୍ୟତୀତ ଚାରିଆଡେ ରକ୍ତ ଚିହ୍ନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ପୋଲିସ ଅପରାଧୀକୁ ଧରିବାକୁ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁରର ସାହାର୍ଯ୍ୟ ନେଇଛି। ମୃତଦେହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ହେବାପରେ ଜଣାପଡିବ ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା ମନ୍ଦିର ଭିତରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କେଉଁଠି ହୋଇକି ସେଠାକୁ ଅଣାଯାଇଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ମନ୍ଦିରର ପୂଜାରୀ ନରବଳି ଘଟଣାକୁ ମନା କରିଛନ୍ତି। କାମାକ୍ଷା ମନ୍ଦିରର ବାରଦେଉରି ସମାଜର ସଚିବ ଭୂପେଶ କୁମାର ଶର୍ମାଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ ଏଭଳି କାମ କେହି ଅପରାଧୀ କରିଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ହତ୍ୟା ଅନ୍ୟ କେଉଁଠି କରାଯାଇ ତାଙ୍କର ମୃତଦେହକୁ ଏଠାକୁ ଅଣାଯାଇଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କାମାକ୍ଷା ମନ୍ଦିରରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ୨୦୧୨ରେ ମନ୍ଦିର ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ କଟାମୁଣ୍ଡ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହାପରେ ଖୁବ୍ ବିବାଦୀୟ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ପଟି ହୋଇଥିଲା।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର