PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର ସଦର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ସୁଆକାଠି ନିକଟରୁ ଦୁଇଟି ବଳଦ ବୋଝେଇ ଗାଡ଼ି ଜବତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟ୍
  • ||

ତିଆରି ହେବ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍, ବାଜପେୟୀଙ୍କ ଭୁମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଏହି ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା…

ମୁମ୍ବାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ବାୟୋପିକରେ ଅଭିନୟ କରିବେ । ପଙ୍କଜ ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଏଭଳି ଜଣେ ମାନବୀୟ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ପରଦାରେ ଚିତ୍ରଣ କରିବା ମୋ ପାଇଁ ସମ୍ମାନର କଥା । ସେ କେବଳ ଜଣେ ରାଜନେତା ନଥିଲେ, ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ସେ ଥିଲେ । ସେ ଜଣେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଲେଖକ ଏବଂ ପ୍ରଖ୍ୟାତ କବି ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରହିବା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁଭବ । ମୋ ଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ବିଶେଷ ଅଧିକାର ।

ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ତିନିଥରର ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ରବି ଯାଦବ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ, ଯିଏକି ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ । ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ବିଜେତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରବି ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି, “ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ମୋ ପାଇଁ ମୁଁ ଅଟଳଜୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା କୌଣସି ଭଲ କାହାଣୀ ମାଗି ପାରି ନଥାନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଅଟଳଜୀଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ଏବଂ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ପରି ଜଣେ ଆଦର୍ଶ ଅଭିନେତା ପରଦାକୁ ଏହା ଆଣି ପାରିବେ । ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ମୁଁ ଅଟଳଙ୍କ ସହ ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିପାରିବି ।

ନିର୍ମାତା ସନ୍ଦୀପ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, “ଭାରତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଟଳ ଜୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରାଜନୈତିକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । କାହାଣୀକୁ ଜୀବନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଆମର ପଙ୍କଜ ଜୀ ଏବଂ ରବି ଜୀଙ୍କର ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଯୋଡି ଅଛି । ଆମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହେଉଛି ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ୨୦୨୩ ରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ, ଯାହାକି ଭାରତ ଗୌରବ ଶ୍ରୀ ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀ ଜୀଙ୍କର ୯୯ ତମ ଜନ୍ମ ବାର୍ଷିକୀ ଅଟେ ।