PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାୟାବିନୀ ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ମାମଲା: ପୁଣି ହାଜର ହେଲେ ଠିକାଦାର, ପଦାକୁ ଆସିଲା ରଣଜୀ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ରାଜ୍ୟ ପୁସ୍ତକ ମହୋତ୍ସବ ‘ଅକ୍ଷର’, ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଶୀତ ସାମାନ୍ୟ କମିବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ କାଁ ଭାଁ ହାଲୁକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ୮ଟି ସ୍ଥାନରେ ରାତି ତାପମାତ୍ରା ୧୧ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ
  • ||

ସଲମାନଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଭାବନ୍ତି ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗୀ, କହିଲେ-‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ମୋ ଶାଶୁ ଘର’

ମୁମ୍ବାଇ ୦୪/୧୦: ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ବିବାଦୀୟ ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍ ୧୬ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏଥର ଶୋ’ରେ ଟିଭି ତାରକାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ମଡେଲିଂ ଏବଂ ରାଜନୀତିର ଖେଳାଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମଙ୍କ ନାମ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚିାରେ ରହିଛି। ଏହି ସିଜିନ୍‌ରେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ବିନ୍ଦାସ୍ ଏବଂ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ସେ ଶୋ’କୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଲାଇମଲାଇଟ୍‌ରେ ରହିବାର ନୂଆ ଟ୍ରିକ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ସର୍ବଶେଷ ବିବୃତ୍ତି ସହିତ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଅର୍ଚ୍ଚନା କହିଛନ୍ତି, ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରକୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘର ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପରି ଭାବୁଛନ୍ତି।

Bigg Boss 16: Archana Gautam Reveals Why She Wants To Marry A Politician |  Viral Entalk

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ଅଫର ପାଇଲେ, ତାଙ୍କ ପରିବାରର କେହି ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥିଲେ। ସେ ଘର ଭିତରେ ଘରୋଇ କାମ କରିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ କୌଣସି ଧନୀ ବାପାର ଝିଅ ନୁହେଁ, ମୁଁ ଜଣେ କୃଷକର ଝିଅ, ମୁଁ ନିଜେ ଖାଦ୍ୟ ରାନ୍ଧି ପାରିବି। ମୋତେ ଘର କାମ କରିବାକୁ ଲଜ୍ଜାଲାଗେ ନାହିଁ। ମୁଁ ମୋର ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିପାରିବି।

Archana Gautam joined the Congress party, the actress is very glamorous in  real life, see her pictures - My India News

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅର୍ଚ୍ଚନା ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରକୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘର ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ବିଗ୍ ବସ୍ କୁ ଖେଳ ଭାବରେ କେବେବି ଦେଖି ନାହିଁ, ମୁଁ କେବଳ ବିଗ୍ ବସ୍ କୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ସେଠାରେ ମୁଁ ମୋ ଯାଆ-ନଣନ୍ଦଙ୍କ ସହ କଥା ହେବି, ଲଢିବି। ସଲମାନ ଖାନ୍ ମୋର ସ୍ୱାମୀ ।’

ଅର୍ଚ୍ଚନା ବିଗ୍ ବସ୍ ଘରେ ଡେଟିଂ ଏବଂ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି। ଅର୍ଚ୍ଚନା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏଠାରେ ପ୍ରେମ ପରି ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବି। ମୁଁ ମୋ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଲୋକଙ୍କୁ ମୋତେ କମେଣ୍ଟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ।  ମୁଁ ସହଜରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଯାଏ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ମୁଁ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବି ଯାହାଦ୍ୱାରା କେହି ଆଘାତ ପାଇବେ ନାହିଁ। ମୁଁ ବଡ ନେତା ଏବଂ ସାଂସଦଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଯଦି ଏଠାରେ ଏସବୁ କରେ, ତେବେ ଏହା ଅସମ୍ମାନିତ ହେବ।’

I'm not scared, I'll march forward: Congress' Archana Gautam ready for  Hastinapur battle

ଅର୍ଚ୍ଚନା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ ହେବା ସହ ଜଣେ ରାଜନେତା। ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ସେ ହସ୍ତିନାପୁରର ଜଣେ ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ କଂଗ୍ରେସ ଟିକେଟରେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ହାରିଥିଲେ। ମେରଠ ବାସିନ୍ଦା ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ‘ମିସ୍ ବିକିନି ଇଣ୍ଡିଆ’ ଟାଇଟଲ୍ ନିଜ ନାମରେ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ‘ମିସ୍ କସ୍ମୋସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ’ ୨୦୧୮ ରେ ଭାରତର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିଥିଲେ ଏବଂ ‘ମୋଷ୍ଟ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ୍ ୨୦୧୮’ ର ସବ୍-ଟାଇଟଲ୍ ଜିତିଥିଲେ।