PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବାୟୁସେନାର ବିମାନ କ୍ରାସ୍‌: ଖସିବା ମାତ୍ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦରେ ଥରି ଉଠିଲା ପୁରା ଗାଁ
  • ||
  • ଧାନବାଦ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସହ ୬ ମୃତ, ଅଳ୍ପକେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ରୋଗୀ
  • ||
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ସୁଖୋଇ ଓ ମିରାଜ ୨୦୦୦ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଗୁଗୁଲି ବିସ୍କୁଟର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସଡ଼ର ହେଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ

କୋଲକାତା ୦୩/୧୨: ବିସ୍କ ଫାର୍ମ ଗୁଗଲି ବିସ୍କୁଟ ପାଇଁ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ୍‌ଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଭାରତର ଅନ୍ୟତମ ବିସ୍କୁଟ ଏବଂ ବେକେରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ସାଜ୍‌ ଫୁଡ୍‌ ବିସ୍କ ଫାର୍ମ ଏହାର ଗୁଗଲି ପରିସରର ବିସ୍କୁଟ ପାଇଁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବରେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଛି ।

ମିଠା ଏବଂ ଲୁଣିଆ ସ୍ୱାଦର ସଠିକ୍‌ ମିଶ୍ରଣ ଥିବାରୁ ଗୁଗଲି ବିସ୍କୁଟ୍‌ର ସ୍ୱାଦ ବହୁଗୁଣିତ । ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକଙ୍କର ଏହା ପସନ୍ଦ । ସାଜ ଫୁଡ୍‌, ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଏକ ନୂତନ ଅଭିଯାନ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହାର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱାଦ ଜଣାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ବିସ୍କ ଫାର୍ମ ଗୁଗଲି, ଯାହାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ସ୍ଲୋଗାନ୍‌ ହେଉଛି ଟେଷ୍ଟ୍‌ ଟୁ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ୍‌ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ଆଇକୋନିକ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍‌ସ ମୁଭ୍‌ ସହିତ ଏହାର ପ୍ରଥମ ଟିଭିସି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ଗୁଗଲି ଟ୍ୱିଷ୍ଟର୍‌ ଅଭିଯାନ ଭାବରେ ନାମିତ, ଟିଭିସି ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ନୂତନ’ଗୁଗଲି ଟ୍ୱିଷ୍ଟର୍‌ ମୁଭ୍‌’ ଉଦ୍ଭାବନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ଶ୍ରୀ ଅର୍ପଣ ପାଲ କହିଛନ୍ତି, ଉତ୍ପାଦ ବିକାଶ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଲେ ସଫଳତାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଉପାଦାନ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ଗୁଗଲି ବିସ୍କୁଟର ପରିସର ଆରମ୍ଭ କଲୁ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଏକ ବର୍ଗ ବ୍ୟାଘାତକାରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିଥିଲୁ । ଯେପରି ନାମ ସୂଚାଏ, ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହାର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱାଦ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତି । ଆମର ନୂତନ ଟିଭିସି ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଗଡ୍‌ ଅଫ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍‌ସ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇ ଆମେ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ଏହି ନୂତନ ଅଭିଯାନକୁ ଦେଶର ଗ୍ରାହକମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର