ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡି ଛାଡ଼ିଲେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକ । ପୂର୍ବତନ ବରୀ-ଡେରାବିସ୍ ବିଧାୟକ
  • ||
  • ୩୪ ନୂଆ ଏନ୍‌ଏସି ଘୋଷଣାରେ ଲୋଇସିଂହା ବାଦ୍, ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ ଡାକରା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିିରି: ଛତିଶଗଡ଼ କାଙ୍କେରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ଯବାନଙ୍କ ଗୁଳିରେ ୩ ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା ଥାନା ଭିତରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛେଚିଲେ, ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ୧୦ ବାଇକ ସହ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ ଫସିଲେ
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ ପରୀକ୍ଷା ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି: ୭୦ ମାର୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ ୨୭ ମାର୍କର ସିଲାବସ୍‌ ବାହାର ପ୍ରଶ୍ନ
  • ||
  • ଡବ୍ଲ୍ୟୁପିଏଲ୍‌- ୨୦୨୪: ରୋମାଞ୍ଚକ ମୁକାବିଲା, ୟୁପି ୱାରିୟର୍ସଠୁ ୨ରନ୍‌ରେ ଜିତିଲା ରୟାଲ୍‌ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ
  • ||
  • ‘ଦିଲ୍ଲୀ ଚଲୋ’ ସ୍ଥଗିତ ରହିବା ପରେ ଖୋଲିଲା ଦିଲ୍ଲୀ-ହରିଆଣା ସୀମା, ଶମ୍ଭୁ ସୀମାରେ ଚାଷୀଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ବାଙ୍ଖିଡି ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗଛରେ ପିଟି ହୋଇ ବାଇକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ବର୍ଷିଲା ପରେ ଖସିଲା ତାତି: ୨୭ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଜିଲ୍ଲାରେ ପାଗ କୋହଲା
  • ||
  • ଗୁଜରାଟ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଆଜି ‘ସୁଦର୍ଶନ ସେତୁ’ ଲୋକାର୍ପଣ, ସୌରାଷ୍ଟ୍ରକୁ ଦେବେ ୫୨,୨୫୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||

ଗୁଗୁଲି ବିସ୍କୁଟର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସଡ଼ର ହେଲେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ

କୋଲକାତା ୦୩/୧୨: ବିସ୍କ ଫାର୍ମ ଗୁଗଲି ବିସ୍କୁଟ ପାଇଁ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ୍‌ଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଭାରତର ଅନ୍ୟତମ ବିସ୍କୁଟ ଏବଂ ବେକେରୀ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରୁ ସାଜ୍‌ ଫୁଡ୍‌ ବିସ୍କ ଫାର୍ମ ଏହାର ଗୁଗଲି ପରିସରର ବିସ୍କୁଟ ପାଇଁ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ଭାବରେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଛି ।

ମିଠା ଏବଂ ଲୁଣିଆ ସ୍ୱାଦର ସଠିକ୍‌ ମିଶ୍ରଣ ଥିବାରୁ ଗୁଗଲି ବିସ୍କୁଟ୍‌ର ସ୍ୱାଦ ବହୁଗୁଣିତ । ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକଙ୍କର ଏହା ପସନ୍ଦ । ସାଜ ଫୁଡ୍‌, ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଏକ ନୂତନ ଅଭିଯାନ ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହାର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱାଦ ଜଣାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ବିସ୍କ ଫାର୍ମ ଗୁଗଲି, ଯାହାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ସ୍ଲୋଗାନ୍‌ ହେଉଛି ଟେଷ୍ଟ୍‌ ଟୁ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ୍‌ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ଆଇକୋନିକ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍‌ସ ମୁଭ୍‌ ସହିତ ଏହାର ପ୍ରଥମ ଟିଭିସି ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ଗୁଗଲି ଟ୍ୱିଷ୍ଟର୍‌ ଅଭିଯାନ ଭାବରେ ନାମିତ, ଟିଭିସି ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ନୂତନ'ଗୁଗଲି ଟ୍ୱିଷ୍ଟର୍‌ ମୁଭ୍‌' ଉଦ୍ଭାବନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ଶ୍ରୀ ଅର୍ପଣ ପାଲ କହିଛନ୍ତି, ଉତ୍ପାଦ ବିକାଶ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଲେ ସଫଳତାର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଉପାଦାନ । ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ଗୁଗଲି ବିସ୍କୁଟର ପରିସର ଆରମ୍ଭ କଲୁ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଏକ ବର୍ଗ ବ୍ୟାଘାତକାରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରିଥିଲୁ । ଯେପରି ନାମ ସୂଚାଏ, ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହାର ଅନନ୍ୟ ସ୍ୱାଦ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତି । ଆମର ନୂତନ ଟିଭିସି ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଗଡ୍‌ ଅଫ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍‌ସ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇ ଆମେ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ଏହି ନୂତନ ଅଭିଯାନକୁ ଦେଶର ଗ୍ରାହକମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.