PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ମହିଳା ଜଣକ ଅନଲାଇନରେ ଭିକ ମାଗି ୧୭ ଦିନରେ ରୋଜଗାର କରିଲେ ୩୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ସ୍ବାମୀ ଜାଣିବା ପରେ ହେଲା…

ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କିଛି ବି କରିଦେବି। ସେ ମହିଳା ହୁଅନ୍ତୁ କି ପୁରୁଷ। ସବୁ ସୀମା ଟପି ଯାଇପାରିବେ ଏମାନେ। ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ସଂଯୁକ୍ତ ଆରବ ଏମିରେତରେ। ମହିଳା ଜଣକ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଏମିତି କିଛି କାମ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁପାଇଁ ସେ ଏବେ ଥାନା ହାଜତରେ ଦିନ କାଟୁଛନ୍ତି।

ମହିଳାଙ୍କ ବିରୁଧରେ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି କି, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେ ନିଜକୁ ଏକ ଅସଫଳ ବିବାହର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ତା ସହିତ ପିଲାମାନଙ୍କର ଲାଳନପାଳନ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି। ଏଭଳି କାମ କରି ୧୭ଦିନ ଭିତରେ ପ୍ରାୟ ୩୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏକଜୁଟ କରିଛନ୍ତି।

ଦୁବାଇ ପୁଲିସର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଷଟ, ମହିଳା ଜଣକ ଟଙ୍କା ଏକଜୁଟ କରିବା ପାଇଁ ଫେସବୁକ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ଟ୍ବିଟରର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଠକିଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ମହିଳା ଜଣକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର ବି ଦେଇଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଜ କୁନି କୁନି ପିଲାମାନଙ୍କର ଫଟୋ ଛାଡ଼ି ସେମାନଙ୍କ ଲାଳନପାଳନ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି।

ଦୁବାଇ ପୁଲିସର ଅପରାଧିକ ଯାଞ୍ଚ ବିଭାଗର ନିର୍ଦେଶକ  ବିଗ୍ରେଡିଅର ଜମାଳ ଅଲ ଅଲେମ ଅଳ ଉଲ୍ଲାଫାଙ୍କ ମୁତାବିକ, ମହିଳା ଜଣକ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇସାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ଜଣକ ହିଁ ଲାଳନପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ସେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରେ ମିଶିକି ରହୁଛନ୍ତି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ବାମୀ କହିଛନ୍ତି ।

ରିପୋର୍ଟସ ଅନୁସାରେ, ମହିଳାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କର କିଛି ସାଙ୍ଗ ଓ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଫୋନ କରି କହିଛନ୍ତି କି, ତାଙ୍କ ପୂର୍ବ ସ୍ତ୍ରୀ ପିଲାମାନଙ୍କ ଫଟୋ ବ୍ୟବହାର କରି ଏଭଳି ଭିକ ମାଗୁଛନ୍ତି। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୁଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୁଲିସ କହିବାନୁସାରେ, ଦୁବାଇରେ ଅନଲାଇନ ଭିକ ମାଗିବ ଅପରାଧ। ଏହା ଉପରେ ଜରିମାନା ବି ଲଗାଯାଇପାରିବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର