PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ୫ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲୋ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ…

ମହିମା ଚୈାଧରୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହିମା ଚୈାଧରୀ ଫିଲ୍ମ କରିବା ସମୟରେ ମଝିରୁ ହିଁ କୁଆଡେ ଗାଏବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଥରେ ମହିମାଙ୍କ ବାହାଘର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଶୁଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଆଉ ଏପଟେ ଜଣା ପଡ଼ିଲା କି, ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ମହିମା ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ବି. ଚୈାଧରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ମହିମା ଏକ  କନ୍ୟା ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ।

ସେଲିନା ଜେଟଲୀ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେଲିନା ଜେଟଲୀ ୨୦୧୧ ମସିହା ଜୁଲାଇ ମାସରେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପିଟର ହାଁଗଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଆସନ୍ତା ମାସ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଜାଆଁଳା ସନ୍ତାନର ମା ହୋଇଥିଲେ ସେଲିନା। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ।

ଶ୍ରୀଦେବୀ: ଶ୍ରୀଦେବୀ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ମାତ୍ର ସେ ଏମିତି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ ନିଜେ ସ୍ବିକାର କରିଥିଲେ। ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଯେବେ ଶ୍ରୀ ଦେବୀ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ସେବେ ବୋନି କପୁର ବିବାହିତ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମୋନା କପୁର, ଯିଏ କି ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ମା’। ତାଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେବା ପରେ ୧୯୯୬ରେ ଶ୍ରୀ ଦେବୀଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ। ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଶ୍ରୀଦେବୀ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଯାହାଙ୍କ ନାଁ ଜାହ୍ନବୀ।

ଅମୃତା ଅରୋରା: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ଅରୋରାଙ୍କୁ ବି ନାନା ପ୍ରକାର ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଅଚାନକ ବିବାହ ଖବର ଦେଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଦେଇଥିଲେ। ଅମୃତା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖବର ମିଳିଥିଲା କି ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। କାରଣ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଅମୃତା ଏକ କନ୍ୟାର ସନ୍ତାନର ମା’ ହୋଇଥିଲେ।

ଲିସା ହେଦନ୍: ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିସା ହେଦନ୍ ୨୦୧୬ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବରରେ ପ୍ରେମିକ ଦିନୋ ଲୀଲାବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଲିସା ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ।