PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରଗଡ : ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ବରଗଡର ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ଭୋଇ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ୧୬୨ ପେଟି କଫସିରଫ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଓଡ଼ିଶା-ଝାଡଖଣ୍ଡ ସୀମାନ୍ତରେ ପୁଲିସ ଓ ନକ୍ସଲଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ, ଖସିଗଲା ମାଓ ନେତା ଅନମୋଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୦୨୦ ରୁ ୨୦୨୨ ମଧ୍ୟରେ ଓଡ଼ିଶାରେ କୋଭିଡ୍‌ରେ ମରିଛନ୍ତି ୨୦ ହଜାରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ, ଫାଇଲିନ୍ ବାତ୍ୟାରେ ହୋଇଛି ସର୍ବାଧିକ କ୍ଷତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ୫୫୧୫ଟି ଅଛି ପଡ଼ା ଗାଁ, ୬୬୫ ଗାଁକୁ ମିଳିଛି ରାଜସ୍ଵ ମାନ୍ୟତା
  • ||

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କ କାରନାମା: ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରି ଗିରଫ

source:reviewonline.co.za

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୪ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଚାଲିଛି ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହ । ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ସପ୍ତାହ ପାଳିବାରେ ମସ୍‌ଗୁଲ । ଆଶା ଓ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ପରସ୍ପରର ହୃଦୟ ଜିଣିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ । ହେଲେ, ଏମିତି ଜଣେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଛି, ଯିଏ ପ୍ରେମିକାର ଇଜ୍ଜତ ବିକିବାକୁ ପଛେଇନି । ପ୍ରେମିକାର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରି ପୁଲିସ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଛି । ସେ ହେଲେ ତମାଣ୍ଡୋ କଳିଙ୍ଗ ନଗର ଅଭିଷେକ ପଣ୍ଡା । ସହିଦନଗର ଥାନା ପୁଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରି ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି ।
ପୁଲିସ କହିବା ମୁତାବକ, ସହିଦନଗରରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରୀତି (ଛଦ୍ମନାମ)ଙ୍କ ସହ ଅଭିଷେକଙ୍କ ୫ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମର ପାସୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦିଆନିଆ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରୀତି ଜଟଣୀ ସ୍ଥିତ ଏକ ସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାରେ ଚାକିରି ପାଇଗଲେ । ତେବେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ବି ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଚାକିରି ନ ମିଳିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ସେପଟେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଆଡ଼େ ବାହାଘର ଠିକ୍‌ କରିଥିଲେ ।
ଭାଲେନ୍‌ଟାଇନ୍‌ ସପ୍ତାହର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଅଭିଷେକ ଏକ ଗୋଲାପ ନେଇ ପ୍ରୀତିଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଠାରୁ ବାହାଘର ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ଅଭିଷେକଙ୍କ ପାଦ ତଳୁ ମାଟି ଖସି ଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ଦିନ ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ପରେ ଅଭିଷେକ ରାଗରେ ପ୍ରୀତିଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଉଭୟଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ୍‌ମାନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ । ଏ ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ପ୍ରୀତି ଗତକାଲି ସହିଦନଗର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ୬୬ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ବଳରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ଅଭିଷେକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର