PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ରକ୍ଷକ ସାଜିଲା ଭକ୍ଷକ: ମୁଁ ତାକୁ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧୁ ଥିଲି…ଆଉ ସେ ମୋତେ ଚଟାଣରେ ପକାଇ….

ସଂପର୍କରେ ଲାଗିଲା ଦାଗ। ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଭଳି ପବିତ୍ର ସଂପର୍କରେ ଲାଗିଛି ଦୁଷ୍କର୍ମର ଛିଟା। ଏଭଳି ଏକ ନିନ୍ଦନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଗୁଜୁରାଟର ରାଜଧାନୀ ଅହମଦାବାଦରେ। ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି କି, ୧୯ବର୍ଷ ବୟସର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅମନ ଉପାଧ୍ୟେୟକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ସମ୍ପର୍କରେ ଅମନର ଭଉଣୀ ଲାଗିବ। ପ୍ରତିବର୍ଷ ସେ ଅମନକୁ ରାକ୍ଷୀ ବି ବାନ୍ଧୁଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅମନ ଭଉଣୀକୁ ଏଥିପାଇଁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି କାରଣ ଅମନର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅମନକୁ କିଛି ଦିନ ହେବ ଛାଡ଼ି ଦେଇଛି। ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେକ୍ଅପର କାରଣ ଭଉଣୀ ଥିଲା ବୋଲି ଅମନ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା। ଭଉଣୀ ପାଇଁ ଅମନର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତା ଉପରେ ରାଗି ଯାଇ ତା ସହିତ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଦେଇଛି। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଭଉଣୀ ଉପରେ ରାଗ ସୁଝାଇବା ପାଇଁ ଅମନ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଏହି ମାମଲାରେ ପୀଡ଼ିତା ପୁଲିସକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ, ମୁଁ ଓ ଅମନ ଛୋଟ ବେଳୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିଛୁ। ଅମନ ସବୁବେଳେ ମୋ ଘରକୁ ଆସୁଥିଲା। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସେ ମୋ ଉପରେ ରାଗିକି ରହିଥିଲା। ମୁଁ ତା ସହିତ କଥା ହେବା ପାଇଁ ତାକୁ ଘରକୁ ଡ଼ାକିଥିଲି। ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଚଟାଣରେ ପକାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ବୋଲି ପୀଡ଼ିତା ଜଣକ ପୁଲିସକୁ କହିଛି। ପୁଲିସ ଅମନକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର