PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି ସହରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି କୁଳଡିହା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫାଇନାଲରେ ଜର୍ମାନୀ , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୪-୩ ଗୋଲରେ ହରାଇଲା ଜର୍ମାନୀ
  • ||
  • ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲା ଚୋର : ଲୁଟି ନେଲା ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସୁନାଗହଣା, ନଗଦ ୧ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟରେ ଦୋହଲି ଗଲା ଆଦାନୀଙ୍କ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ , କୋଟିପତିଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ଖସି ରହିଲେ ୭ମ ନମ୍ୱରରେ
  • ||

ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ଏହି ୫ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ବର୍ଷାଇବେ ବୁଧ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରେ ଅଛନ୍ତି କି ସାମିଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୧୧: ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ମାସ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଏହି ମାସରେ, ତିନୋଟି ଭିନ୍ନ ଗ୍ରହ ୬ ଥର ସେମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ। ଯେଉଁଥିରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଦୁଇଥର ଏବଂ ବୁଧଗ୍ରହ ତିନିଥର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ଭୋଗ-ବିଳାସ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟର କାରକ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଏ । ସେହିଭଳି ବୁଧ ଗ୍ରହକୁ ଅର୍ଥ ଏବଂ ଧନ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଗ୍ରହ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଏ।

ଉଭୟ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଶୁକ୍ରଙ୍କ କାରଣରୁ ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧା ଏବଂ ବୁଧଙ୍କ କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଡିସେମ୍ବର ମାସର ପ୍ରଥମ ଗୋଚର ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ହେବ। ଏହି ଦିନ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଡିସେମ୍ବର ୫ ରେ ଶୁକ୍ର ମଧ୍ୟ ଧନୁ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହା ପରେ ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହ ଏକ ସଂଯୋଗ ଗଠନ କରିବେ। ଗ୍ରହଙ୍କ ଏହି  ସଂଯୋଗ ୫ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ…

ମେଷ :

ବୁଧଙ୍କ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ, ଦରମା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କୌଣସି ନୂତନ କାମ ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଋଣ ନେଇପାରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଇଚ୍ଛାଗୁଡିକ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପୂରଣ କରିପାରୁନଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାହା କରିପାରିବେ।

ସିଂହ :

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବ। ସେୟାର ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତାହା କରିପାରିବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇବେ।

ବିଛା :

ବୁଧଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ କଥା ସହିତ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଗୁପ୍ତ ଧନ ପାଇପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ :

ବୁଧଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଭାଇ ଓ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ, ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ।

ତୁଳା :

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ରହିବ। ଆଗାମୀ ସମୟରେ, ସେ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବ। ପରିବାରରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅପେକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ, ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ ଦୂର ଯାଇପାରିବେ।