PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରିଜେଣ୍ଟ ମାର୍କେଟ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଫାଙ୍କା ଗୁଳି ଚାଳନା କରି ୧୦ ଅଟକ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଟେନ୍ସା ଗୀତାରାଣୀ ମାଇନ୍ସ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଘଟଣ, ହାଇଓ୍ୱା ସହ ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ବଡ଼ବିଲ : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାମେବାରୀ ଥାନା ବସନ୍ତପୁର ମାଝୀ ସାହିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ମୁଣ୍ଡଗଣ୍ଡି ଅଲଗା କରିଦେଲା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବାରିପଦା ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ଗଛ ପଡ଼ି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ତାର ଛିଡି ଅଟକିଲା ଟ୍ରେନ, ବିଳମ୍ବରେ ଚାଲିବ ଟ୍ରେନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବନ୍ୟା ଲାଗି ଛୁଟି ବାତିଲ, ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଓଡ୍ରାଫ-ଏନ୍‌ଡିଆରଏଫ୍‌-ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ବିଶୋଇ ଥାନା ଲୋହାକାନି ଭୋଳ ବେଡା ଗ୍ରାମରେ ବିଳମ୍ୱିତ ରାତିରେ ଭୁଷୁଡିଲା ଘରର କାନ୍ଥ, ଚାଲିଗଲା ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସମେତ ୟୁପିର କେତେକ ଜିଲ୍ଲା , କୌଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ବେକରେ ବ୍ଲେଡ୍‌ ମାରି ସୁନା ଚେନ୍‌ ଲୁଟ ଉଦ୍ୟମ ଫେଲ୍, ଧରାପଡି ଛେଚା ଖାଇଲେ ୩ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ୬୨୧.୦୨ ଫୁଟ୍‌କୁ ଖସିଲା ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାର ଜଳସ୍ତର, ୨୦ ଗେଟ ଦେଇ ଚାଲିଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୧ରୁ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳ ଗସ୍ତ କରିବ ପିସିସି ଟିମ୍‌, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଦେବେ ରିପୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଦାରିଙ୍ଗବାଡ଼ି ବ୍ଲକ ତିଲୋରୀ ପଞ୍ଚାୟତର ସିମନବାଡ଼ି ଗ୍ରାମ ନିକଟରେ ଥିବା ପୋଲର ପାର୍ଶ୍ଵ ରାସ୍ତା ଧସି ଯାଇଛି, ବସ୍ ଚଳାଚଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠପ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ମହାଦେଇଯୋଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଟିକରପଡ଼ାରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ କାନ୍ଥ ଭୁଷୁଡ଼ି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ୱାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଜୟପୁର/ଦିଲ୍ଲୀ : ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କ ଜୀବନ : ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଙ୍କ ବିହାରୀ ମନ୍ଦିରରେ ବଡ଼ ଧରଣ ଅଘଟଣ, ମଙ୍ଗଳା ଆରତୀ ସମୟରେ ଦଳା ଚକଟାରେ ଦୁଇ ମୃତ
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ଏକତରଫା ପ୍ରେମ: ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସଇତାନ ପ୍ରେମିକ

ବାଲେଶ୍ବର ୧୫।୩: ଏକତରଫା ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରି ବିଫଳ ହେବା ପରେ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସଇତାନ ପ୍ରେମିକ। ପ୍ରଥମେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କଲା ପ୍ରେମ। ହେଲେ ଯୁବତୀ ରାଜି ନ ହେବାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନିଆଁରେ ଜଳିଳା ପ୍ରେମିକ। ଶେଷରେ ଜଳି ଜଳି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଛୁରି ଭୁଷି ହତ୍ୟା କଲା। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ କାଣ୍ଡ ଘଟିଛି ବାଲେଶ୍ବର ରେମୁଣ୍ଡା ବାଙ୍ଗରା ଗାଁରେ।

ମୃତକ ହେଲେ ଯୁକ୍ତ ତିନି ଦ୍ବିତୀୟ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀ ସୁପ୍ରିୟା ବେହେରା । ସେ ପିଲାଙ୍କୁ ଟ୍ୟୁସନ କରି ନିଜ ପଢ଼ା ଖର୍ଚ୍ଚ ଉଠାନ୍ତି । ଗତକାଲି ସଂଧ୍ୟାରେ ଟ୍ୟୁସନ ସାରି ଫେରୁଥିଲେ ସୁପ୍ରିୟା । ଗାଁ ଛକ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ଅନ୍ଧାରିଆ ସ୍ଥାନରେ ତାଙ୍କ ସାଇକେଲ୍‌କୁ ଅଟାକାଇବା ସହ ଧକ୍କା ମାରି ତଳେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ । ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଜନ ଏବଂ ତାର କିଛି ସାଥୀ ବିଲ ମଧ୍ୟକୁ ଟେକି ନେଇଥିଲେ ।  ଆଉ ଆଜି ସୁପ୍ରିୟାଙ୍କ ରକ୍ତାକ୍ତ ମୃତ ଦେହ ସେଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁଜନ ପୁଥାଳ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି। ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ମା ଏବଂ ଦୁଇ ଭାଇ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି।

ମୃତ ସୁପ୍ରିୟାଙ୍କ ବାପା ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା କହିଛନ୍ତି, ରେମୁଣା ବଜାରରେ ଥିବା ଦୋକାନକୁ ମୁଁ ଯାଇଥିଲି। ସେଠାରେ ଖବର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଘରେ ଆସି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମୋ ଝିଅ ଘରେ ନାହିଁ। ପୁଅର  ମାଆକୁ ଯାଇ ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲା, ଯଦି ମୋ ପୁଅ ତୋ ଝିଅକୁ ନେଇଗଲା ତ କଣ ହେଲା। ତୁ ମୋର କଣ କରିଦେବୁ କହି ଖରାପ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଛି। ହତ୍ୟା ପଛରେ ପୁଅର  ମା, ବଡ଼ ଭାଇ ଓ ସାନ ପୁଅ ହାତ ଅଛି ବୋଲି ହରିଛନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି।

ଗ୍ରାମବାସୀ ସୁଲୋଚନା ରଣା କହିଛନ୍ତି, କିଛିଦିନ ହେବ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ କରି ଆସୁଥିଲା ସୁଜନ। ତେବେ ସୁପ୍ରିୟାଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଖୋଜାଖୋଜି କରୁଥିଲେ। ଏହି ରାଗରେ ସୁଜନ ସୁପ୍ରିୟାକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ଆମେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛୁ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର