PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ଓସ୍କାର ନାଇଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକଙ୍କ ଏମିତି ଫଟୋ, ଏହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି କହି‌ବେ ପରଫେକ୍ଟ ଯୋଡ଼ି…

ମୁମ୍ବାଇ,୨୬।୨: ଓସ୍କାର ୨୦୧୯ର ରେଡ୍ କାରପେଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ ଶହ ଶହ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କୁ। ଏଥିରେ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଭାରତର ସେଲିବ୍ରିଟି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ତାଙ୍କ ପତି ନିକ୍ ଜୋନାସ୍। କଳା ରଙ୍ଗର ଗାଉନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗର ସୁଟରେ ନିକ୍ ଦୁହେଁ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ। କେବଳ ସୁନ୍ଦର ନୁହେଁ, ଦୁହେଁ ଏତେ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲାଗୁଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ଦେଖୁଥିଲା ସିଏ କହୁଥିଲା ପରଫେକ୍ଟ ଯୋଡି।

ଓସ୍କାର ନାଇଟରେ ଉଭ​‌ୟେ କେବଳ ମଜ୍ଜା ଉଠାଇନଥିଲେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୋଜରେ ଫଟୋସୁଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ଆଉ ଜଣଙ୍କର ହାତ ଧରି ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବା ସମୟରେ ଆହୁରି ଜବରଦସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲେ। ସେଥିରୁ କିଛି ଫଟୋ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ସୋସିଆଲ୍ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକଙ୍କ ପାଇଁ ଓସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବହୁତ ଖାସ୍ ଅଟେ। କାରଣ ୨୦୧୬ ଓସ୍କାର ପାର୍ଟିରେ ହିଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଜାଣିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁଇଜଣ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ। ଆଉ ଆଜି ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ।

ହୋଇପାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍ ନିଜର ସମ୍ପର୍କର ଆରମ୍ଭରୁ କାହାକୁ କିଛି କହିନାହାନ୍ତି ମାତ୍ର ଦୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ଏକାଠି ହୋଇ ଆସନ୍ତି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେବଳ ଭଲପାଇବା ହିଁ ନଜର ଆସେ। ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଯଦି କଥା ହେବା ତାହାହେଲେ ଫରହାନ୍ ଅଖତାରଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ସ୍କାଏ ଇଜ୍ ପିଙ୍କ୍’ରେ ସେ ଦେଖାଦେବେ।