ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦୁଝର : ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • କଟକ : କାଠଯୋଡି ନଦୀରୁ ଅଚିହ୍ନା ଶବ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବୁଧବାର ଜମୁଛି ବେପାର, ଆମିଷ ଦର ତାଲିକା ମାରିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଟିଟିଏସ୍‌ରୁ ଅଳିଆ ହଟାଇବାକୁ ବିଏମ୍‌ସିର ଜୋରଦାର୍‌ ପ୍ରୟାସ, ୧୫ ଦିନରେ ୧୮ ହଜାର ଟନ୍‌ ପ୍ରୋସେସିଂ
  • ||
  • ଉତ୍ତରକାଶୀ: ଏମିତି କଟିଲା ୧୭ ଦିନ; ଭିଡିଓ ଗେମ୍‌, ଚେସ୍‌ର ବି ମଜାନେଲେ ଯୋଗ, ବ୍ୟାୟାମ କରି ନିଜକୁ ଫିଟ୍‌ ରଖିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୩୦ରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସାଇକେଲ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ, ଲାଗିବ ‘ଆମେ ଗଢ଼ିବୁ ନୂଆ ଓଡ଼ିଶା’ ଷ୍ଟିକର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ସଜାଗ ୭ ଜିଲ୍ଲା, ଚାଷୀଙ୍କୁ ଅଦିନିଆ ବର୍ଷା ଚିନ୍ତା
  • ||

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଦାମୀ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ୍, ଆଫ୍ରିକୀୟ କୁମ୍ଭୀର ଚମଡାରୁ ହୋଇଛି ତିଆରି, ମୂଲ୍ୟ ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ରହିଥାନ୍ତି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୀତାଙ୍କ ସୌଖିନ ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ କଲେକସନ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ହୀରା ଖଞ୍ଜିତ ବ୍ୟାଗ୍ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ୍ ରହିଛି । ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ ମୂଲ୍ୟବାନ ହୀରା ସହିତ ସଜ୍ଜିତ ହୋଇଛି, ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ।

{"id":531978,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରିସ୍ମା ଏବଂ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧଳାରଙ୍ଗର ଆଉଟ୍‌ଫିଟ୍‌ରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ।

{"id":531979,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

କିନ୍ତୁ ଫଟୋରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ ସାଜିଥିବା ଜିନିଷ ହେଉଛି ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ହାତରେ ରହିଥିବା ସୁନ୍ଦର ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ, ଯାହା ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ଅଟେ ।ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡବ୍ୟାଗ୍ ହେଉଛି ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ କଲେକସନ୍‌ରେ ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ବ୍ୟାଗ୍ । ଯେଉଁଥିରେ ୨୪୦ଟି ହୀରା ଅଛି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଏହି ବ୍ୟାଗଟି 'ହର୍ମିସ୍ ହିମାଳୟ ବିର୍କିନ୍ କମ୍ପାନୀ'ର ଅଟେ ।

{"id":531980,"sizeSlug":"full","linkDestination":"none"}

ଯାହା ଆଫ୍ରିକୀୟ କୁମ୍ଭୀର ଚମଡାରୁ ତିଆରି ହୋଇଛି । ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହି ବ୍ୟାଗର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୨ କୋଟି ୬୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନୀତାଙ୍କ କଲେକସନ୍‌ରେ 'ଫେଣ୍ଡି', 'ସେଲିନ୍' ଠାରୁ 'ହର୍ମିସ୍' ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟାଗ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି ।

Copyright © 2022 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.