PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଲାଗିଲା ତିନି ରଥ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ରଥଟଣାବେଳେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପିଶାଚ ସ୍ଵାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ନିଅଣ୍ଟିଆ ଜୁନ, ଆସୁଛି ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ, ୪ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ବାଲୁକାକଳା ରେକର୍ଡ, ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ତିଆରି କଲେ ୧୨୫ ବାଲି ରଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିଲା କରୋନା, ୨୦୦ ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଧାରେ ରହିଗଲା ପୁରୀ ଯାତ୍ରା, ରଥଯାତ୍ରାରେ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସ୍କୁଲ୍ କିମ୍ବା କଲେଜ୍, ୧୭ ବର୍ଷ ହେବ ଗୋଟିଏ ବି କ୍ଲାସ୍ ମିସ୍ କରିନାହାନ୍ତି ଚେନ୍ନାଇର ଏହି ଛାତ୍ର

source:www.scoopwhoop.com

ଚେନ୍ନାଇ ୧୨/୩: ସ୍କୁଲରେ ପଢିବାବେଳେ ଅଧିକାଂଶ ପିଲାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ନଯିବା ପାଇଁ ବାହାନା ଦରକାର । ମିଛରେ ବାହାନା କରି ସ୍କୁଲ ନଯିବାରେ ପ୍ରାୟ ପିଲାଙ୍କୁ ମଜାଲାଗେ । କଲେଜରେ ପଢିବାସମୟରେ ତ ଅଧିକାଂଶ ପିଲା କ୍ଲାସ୍ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଜଣେ ଛାତ୍ର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ କି ଗତ ୧୭ ବର୍ଷ ହେବ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ବି କ୍ଲାସ୍ ମିସ୍ କରିନାହାନ୍ତି ।

ଚେନ୍ନାଇର ଜଣେ ଛାତ୍ର ବିନୋଦ କୁମାର । ସେ ସବୁବେଳେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି । ଟିଭି ଦେଖିବାରେ କି ବୁଲିବାରେ ନୁହେଁ, କେବଳ କ୍ଲାସ୍ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି ବିନୋଦ । ଗତ ୧୭ ବର୍ଷ ହେବ ସେ ଗୋଟିଏ ବି କ୍ଲାସ୍ ମିସ୍ କରିନାହାନ୍ତି ।

ଯେତେବେଳେ ସେ ଦ୍ୱାଦଶ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉତ୍ତୀର୍ଣ୍ଣ ହେଲେ ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ସାର୍ଟିଫିକେଟରେ ଫୁଲ୍ ଆଟେଣ୍ଟାନ୍ସ ଥିଲା । କାରଣ ସେ ନିଜ ସ୍କୁଲ ଲାଇଫରେ ଗୋଟିଏ ବି କ୍ଲାସ୍ ମିସ୍ କରିନଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଇଡିଆ ଆସିଲା ଯେ ସେ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ କରିବେ । 

source:www.scoopwhoop.com

ସେ କଲେଜରେ ମଧ୍ଯ ଲଗାତାର କ୍ଲାସ୍ କରିବା ଆରମ୍ବ କଲେ । କୌଣସି ଗୋଟିଏ ବି କ୍ଲାସ୍ ମିସ୍ କଲେନି । ଏହା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା ଯେତେ ସହଜ ଆପଣ ଭାବୁଛନ୍ତି । ପାଗ ଖରାପ ଥାଉ କି ଦେହ ଖରାପ, ତଥାପି ସେ କୌଣସି ବି କ୍ଲାସ୍ ମିସ୍ କଲେନି ।

ବିନୋଦ କୁହନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ମୋଟିଭେଟ୍ କରିଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପିତା ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ । ସେ ଲଗାତାର ତାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ୍ ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସବୁବେଳେ ନେଇ ସ୍କୁଲରେ ବାଇକରେ ଛାଡି ଦେଇ ଆସନ୍ତି ।

ବିନୋଦ କୁହନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନେ କୁଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ଫେରିଆସି ଅନେକ ମଜାଦାର କାହାଣୀ କହିଥାନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ମନଦୁଃଖ କରନ୍ତି । ବିନୋଦ ଆଶା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହିଭଳି ସମୁଦାୟ ୧୯ ବର୍ଷ ପୁରା କରିବେ ଏବଂ ୱାର୍ଲ୍ଡ ରେକର୍ଡ କରିବେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର