PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ପିଲାମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ଜନ୍ମରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଆଲୋକିତ କରନ୍ତି ନିଜ ବାପାଙ୍କର ନାମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୦୫: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶିଶୁର ରାଶିର ତାର ଜନ୍ମ ସମୟରୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଯାଏ। ଯେକୌଣସି ଶିଶୁର ରାଶି ତାର ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ, ଜନ୍ମ ସମୟ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ। ଜନ୍ମ ପରେ ଶିଶୁର ରାଶି ଏବଂ ରାଶି ଆଧାରରେ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ଓ ସ୍ୱଭାବ ସବୁକିଛି ଜଣାପଡିଯାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ହୋଇଥାଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ଜୀବନରେ କିଛି ପାଇବା ପାଇଁ କମ୍ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଏହିପରି କିଛି ରାଶିର ପିଲା ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଜନ୍ମରୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲକି ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଜୀବନରେ ଅନେକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି ଏବଂ ବାପାଙ୍କ ନାମକୁ ଆଲୋକିତ କରନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ।

ମିଥୁନ- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମିଥୁନ ରାଶିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ପିଲାମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସବୁକିଛିରେ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତି। ଜନ୍ମରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ମିଳିଥାଏ। ତେଣୁ, କିଛି ପାଇବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡି ନଥାଏ। ପରିବାରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନେ ସମାଜରେ ବହୁ ମାନ-ସମ୍ମାନ ପାଆନ୍ତି।

କନ୍ୟା- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି। ସେମାନେ ଉଭୟ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଆନ୍ତି, ଏବଂ ପରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି ଏକ ପ୍ରତିଭା ରହିଥାଏ ଯେ ସେମାନେ ସର୍ବତ୍ର ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ସୁଖ, ସୁବିଧା ଏବଂ ଧନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୁଅନ୍ତି।

ବିଛା- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭଲ ଜ୍ଞାନ ରଖିଥାନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ସେମାନେ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇଥାନ୍ତି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ଆଧାରରେ, ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ସର୍ବଦା ନିଜ ସହ ରହିବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ଲାଭ ପାଆନ୍ତି।