PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ପ୍ରେମ ନିବେଦନକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବାରୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ହାତ କାଟିଦେଲେ

ଅନୁଗୁଳ,୭ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କଲେ । ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରେମପତ୍ର ଓ ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଲେ । ହେଲେ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିବାରୁ ୨ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିବା ସହ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ବ୍ଲେଡ୍‌ରେ କାଟି ପକାଇଲେ । ଗୁରୁବାର ଅନୁଗୁଳ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବାରୁ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।
ପୁଲିସ୍‌ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶଯେ, ଅନୁଗୁଳ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ କୁରୁଡୁଲ ଘୁଞ୍ଚାପାଳ ଗ୍ରାମର ମେଘ ନାଏକ(୨୦) ଓ ଆକାଶ ନାଏକ(୨୦) ହାଇରାଣ କରି ଆସୁଥିଲେ । ସ୍କୁଲ୍‌ ଯିବା ଆସିବା ସମୟରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଯୁବକଦ୍ୱୟ ପ୍ରେମପତ୍ର ଓ ଫୋନ ନମ୍ବର ଦେଉଥିଲେ । ଏନେଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଲେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ । ଗତ ମଙ୍ଗଳବାର ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ତାଙ୍କ ୨ ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଲରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦ୍ୱୟ ସେମାନଙ୍କ ପିଛା କରି କମେଟ ମାରିଥିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ପୁଣିଥରେ ଫୋନ୍‌ ନମ୍ବର ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବକ ଦ୍ୱୟଙ୍କ ଏହି ଅଭଦ୍ରାମି ଦେଖି ତୁରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମର କିଛି ଯୁବକ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ସହ ଏଥିରୁ ନିବୃତ ରହିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ଯୁବକଦ୍ୱୟ ସୁଧୁରି ନଥିଲେ । ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ଣ ୧୦ଟାରେ ଛାତ୍ରୀଜଣକ ୨ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ସହ ସ୍କୁଲ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଯୁବକମାନେ ଏକ ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି ହୋଟେଲ୍‌ ନମ୍ର ପ୍ୟାଲେସ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ଅଟକାଇ ଥିଲେ । ଜବରଦସ୍ତ ଛାତ୍ରୀକୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଉଠାଇ ନେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଦେଖି ଯୁବକଦ୍ୱୟ ଏକ ଧାରୁଆ ବ୍ଲେଡରେ ତାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀର ଡାହାଣ ହାତକୁ କାଟି ପଲାଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ନିକଟସ୍ଥ ଏକ ନର୍ସିଂହୋମ୍‌କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ଆକ୍ରମଣ ଏତେ ଗୁରୁତର ଥିଲା ଯେ ୭ଟି ଷ୍ଟିଚ୍‌ ପଡ଼ିଥିଲା । ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ମେଘ ଓ ଆକାଶଙ୍କ ନାମରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦ୍ୱୟ ଫେରାର୍‌ ଅଛନ୍ତି ।