ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନିଳାଦ୍ରୀ ବିହାର ଏଟିଏମ୍‌ ଛକରେ ବୋମାମାଡ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତି କାର୍‌କୁ ବୋମା ଫିଙ୍ଗି ଚମ୍ପଟ୍ ମାରିଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଏ ବର୍ଷ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଲହରୀ ଲମ୍ବିବ: ମାର୍ଚ୍ଚରୁ କଲବଲ କରିବ ଖରା, ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷିବ
  • ||

ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛନ୍ତି ଡାକୁ ହସୀନା

‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’ର ନିର୍ମାତା ଏବେ ‘ମରଜାୱାଁ’କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଓ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା । ତେବେ ଏହାର ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍‌ରେ ନିଜର ଏକ ଲୁକ୍‌ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ୍‌ରେ ଶେୟାର୍‌ କରିବା ପରେ ରାକୁଲଙ୍କ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଗସିପ୍‌ । ଓଢ଼ଣିରେ ମୁହଁ ଅଧା ଘୋଡ଼ାଇ ଆଖିରେ ବହୁତ କିଛି କହିଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ । ଫଟୋ ସହିତ କ୍ୟାପଶନ୍‌ ଦେଖିଲେ ଜଣାପଡୁଛି, ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ନାଁ ଡାକୁ ହସୀନା । ପୂର୍ବରୁ ରାକୁଲଙ୍କ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନଥିବାରୁ ଏହି ସଙ୍କେତ ସିନେପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ବେଶ ଖୋରାକ ଦେଇଛି ।

{"id":1817}

ଫିଲ୍ମରେ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖଙ୍କୁ ନେଗେଟିଭ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ଦେଖିବେ ଦର୍ଶକ । ଏଥିରେ ତାଙ୍କର ବାମନ ଅବତାର ରହିଛି, ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଧ୍ୟ ନୂଆ ଲୁକ୍‌ରେ ପରଦାକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ-ରାକୁଲଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ସିନେପ୍ରେମୀ । ‘ମରଜାୱାଁ’ ଜରିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ମନୋରଞ୍ଜନକରାଇବେ ବୋଲି ରାକୁଲ ଆଶାବାଦୀ । ତାଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ ବଲିଉଡ୍‌ ସିନେ ଲିଷ୍ଟରେ ରହିଛି ଆକିଭ ଅଲିଙ୍କ ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର୍‌ ଦେ’ । ଏଥିରେ ରାକୁଲଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର୍‌ କରିଛନ୍ତି ଅଜୟ ଦେବଗନ୍‌ । ଏଥିସହ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ତେଲୁଗୁ ଓ ୩ଟି ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.