PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜସ୍ଥାନରେ ବାୟୁସେନାର ବିମାନ କ୍ରାସ୍‌: ଖସିବା ମାତ୍ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଶବ୍ଦରେ ଥରି ଉଠିଲା ପୁରା ଗାଁ
  • ||
  • ଧାନବାଦ: ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭୀଷଣ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଯୋଗୁଁ ଡାକ୍ତର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସହ ୬ ମୃତ, ଅଳ୍ପକେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ରୋଗୀ
  • ||
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବାୟୁସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ସୁଖୋଇ ଓ ମିରାଜ ୨୦୦୦ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ତିନି ବଡ ଗ୍ରହ କରିବେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, କର୍କଟ ସମେତ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ଲାଭବାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୧/୧୨: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି। ଗ୍ରହଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ୧୨ ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡେ। ୨୦୨୨ ବର୍ଷର ଶେଷ ମାସ ଡିସେମ୍ବରରେ ଅନେକ ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ। ଯେଉଁଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ସାମିଲ। ବର୍ଷର ଶେଷ ମାସରେ ତିନୋଟି ପ୍ରମୁଖ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ…

ମେଷ – ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଆସିବ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥିତି ସହିତ, ଆପଣ ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନେକ ଲାଭଦାୟକ କାରବାର ହୋଇପାରେ। ବାଦ-ବିବାଦର ମାମଲା ସମାଧାନ ହେବ।

କର୍କଟ– ଡିସେମ୍ବର ମାସ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ। କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସମାଜରେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଯାନ କିମ୍ବା ଜମି କିଣି ପାରନ୍ତି।

ସିଂହ– ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ଗ୍ରହଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି। ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ତୁଳା – ଡିସେମ୍ବର ମାସ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ମାସରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ମାସସାରା ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ଫେରିପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ।