ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ ଯାଏ ବଢ଼ିଲା ଇଗ୍ନୋ ନାମଲେଖା ଅବଧି, ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ
  • ||
  • ଶନିବାର ସତ୍‌ସଙ୍ଗ ବିହାର ଫୁଟ୍‌ ଓଭର ବ୍ରିଜ୍‌ ଲୋକାର୍ପଣ, ଉଦ୍‌ଘାଟନ୍ କରିବେ ସାଂସଦ ଅପରାଜିତ ଷଡ଼ଙ୍ଗୀ
  • ||
  • ୧୦୦ ଆସନରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚୂଡାନ୍ତ ! କଟିପାରେ ୭୦ ସାଂସଦଙ୍କ ଟିକେଟ, ନୂଆ ମୁହଁ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ନିଳାଦ୍ରୀ ବିହାର ଏଟିଏମ୍‌ ଛକରେ ବୋମାମାଡ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତି କାର୍‌କୁ ବୋମା ଫିଙ୍ଗି ଚମ୍ପଟ୍ ମାରିଲେ ୨ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଏ ବର୍ଷ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଲହରୀ ଲମ୍ବିବ: ମାର୍ଚ୍ଚରୁ କଲବଲ କରିବ ଖରା, ଆକାଶରୁ ନିଆଁ ବର୍ଷିବ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବାରାଣସୀ ୩,୫୨୦ ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୧ା୨(ଏଜେନ୍ସି): ବନ୍ଦେ ଭାରତ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ବା ଟ୍ରେନ୍‌ ୧୮ରେ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବାରାଣସୀ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ବାତାନୁକୂଳିତ (ଏସି) ଚେୟାର କାର୍‌ ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୧,୮୫୦ ଟଙ୍କା ପଡ଼ିବ । ସେହିଭଳି ଏକ୍‌ଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍‌ ଶ୍ରେଣୀ ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୩,୫୨୦ ଟଙ୍କା ରହିବ । ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ରେଳ ଅଧିକାରୀ ଆଜି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।
ସେହିପରି ଟ୍ରେନ୍‌ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରିବା ସମୟରେ ଏସି ଚେୟାର କାର୍‌ ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୧,୭୯୫ ଟଙ୍କା ଥିବା ବେଳେ ଏକ୍‌ଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍‌ ଶ୍ରେଣୀ ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୩,୪୭୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି ।
ରେଳ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଟ୍ରେନ୍‌ ୧୮ର ଚେୟାର କାର୍‌ ଭଡ଼ା ଦିଲ୍ଲୀ-ବାରାଣସୀ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଶତାବ୍ଦୀ ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ତୁଳନାରେ ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ଗୁଣା । ସେହିଭଳି ଏକ୍‌ଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍‌ ଶ୍ରେଣୀ ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ଶତାବ୍ଦୀର ପ୍ରଥମ ଶ୍ରେଣୀ ଏସି ଭଡ଼ା ତୁଳନାରେ ପ୍ରାୟ ୧.୪ ଗୁଣା ।
ସୂଚନା ଥାଉକି, ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୫ରେ ଭାରତୀୟ ଜ୍ଞାନକୌଶଳରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ସେମି-ହାଇସ୍ପିଡ୍‌ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ । ଏହି ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଚେୟାର କାର୍‌ ଓ ଏକ୍‌ଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍‌ ଭଳି ୨ଟି ଶ୍ରେଣୀର ଟିକେଟ୍‌ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି ଟ୍ରେନ୍‌ର ଚେୟାର କାର୍‌ରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରୁ ବାରାଣସୀ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ରେଳଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସକାଳ ଚା’, ଜଳଖିଆ ଓ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଇଁ ୩୯୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ । ଏକ୍‌ଜିକ୍ୟୁଟିଭ୍‌ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଏହି ଖାଦ୍ୟପେୟ ପାଇଁ ୩୪୪ ଟଙ୍କା ଗଣିବାକୁ ହେବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.