PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ, ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବାରୁ କଟକଣା ଜାରି । ମଲ୍ , ଦୋକାନ, ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ଅଫିସରେ କଟକଣା ପାଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ୨ ମିଟର ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅଟକିଛି ପେଟା ନାଳର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ, ନାଳ ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା, କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବେଡ୍
  • ||
  • ମୋରଡ଼ା : ମୋରଡ଼ାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳାକୁ ବିଜେ ହେଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ, ସିଂହଦ୍ଵାର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ୩ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଓ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମାଳତିପାଟପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହିବେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଏମସିର ଡ୍ରାଇ ଡେ ପାଳନ, ମଶା ବଂଶ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନାଶ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କଲେ ବିଏମସି କମିଶନର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳର ସମ୍ପାଦକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||

ଦେଓରିଆ ସେକ୍ସ ରାକେଟ୍ ପର୍ଦଫାଶ: ଗିରଫ ବେଳେ ଯୁବତୀ କହିଲେ ୨ ଦିନ ପରେ ରହିଛି ବାହାଘର ଛାଡିଦିଅନ୍ତୁ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ,୧୮।୬: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଦେଓରିଆ ଷ୍ଟେସନ ରୋଡରେ  ୩ଟି ହୋଟେଲରେ ଚାଲିଥିବା ସେକ୍ସ  ରାକେଟ୍କୁ ପର୍ଦଫାଶ କରିଛି ପୋଲିସ। ସୋମବାର  ଚଢାଉ କରି ପୋଲିସ ୨୯ ଜଣ ମହିଳା ଓ ୨୭ ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।  ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ନକହି  ହୋଟେଲରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିବା ଏହି ଯୁବକ-ଯୁବତୀମାନଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସେମା​‌ନେ ଖୁବ୍ କାନ୍ଦିବା ସହ ହାତ-ଗୋଡ ଏବଂ ପାଦ ଛୁଇଁ ଭୁଲ ମାଗିଥିଲେ। ବାରମ୍ବାର କହିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ ସାହେବ ଆମଦ୍ବାରା ଭୁଲ ହୋଇଯାଇଛି, ଆମକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମ ଥର ଏହି ହୋଟେଲକୁ ଆସିଲୁ। ଘର ଲୋକ ଜାଣିଲେ ତାଙ୍କର ଖୁବ ବଦନାମୀ ହେବ ବୋଲି କହିଥିଲେ।ପୋଲିସ କିନ୍ତୁ ସବୁ କଥାକୁ ନଶୁଣି କଡା ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରି ଗାଡିାରେ ବସାଇ କୋତଓ୍ବାଲି ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲା।

ଷ୍ଟେସନ ରୋଡର ଅଧିକାଂଶ ହୋଟେଲରେ ଏଭଳି ଦେହବେପାର ଚାଲିଥାଏ ବୋଲି ବହୁଦିନରୁ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଛି। ପୂର୍ବରୁ ବହୁବାର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଫଳରେ କିଚି ଦିନ ଏସବୁ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା। ଏହି ହୋଟେଲରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀଙ୍କ ଠାରୁ ପରିଚୟ ପତ୍ର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରଚାର ପଚରା ଉଚରା କରାଯାଇନଥାଏ। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଏହାକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ଥିବା ୩ ଟି ହୋଟେଲରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା।

ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ କହିଥିଲା, ୨ ଦିନ ପରେ ମୋର ବାହାଘର ହେବାର ଅଛି। ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ, ସେଥିପାଇଁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲି। ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଟ୍ରେନରେ ବିହାରରୁ କିଛି ଯୁବତୀ ଆସିଥାନ୍ତି। ସ୍କୁଲ ଡ୍ରେସ ଓ ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ସେମାନେ ସ୍କୁଲ ଯିବାର ବାହାନା କରି ହୋଟେଲ ପଳାଇ ଆସୁଛନ୍ତି। ଦିନ ସାରା ରହିବା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ ଝିଅମାନଙ୍କ ବୟସ କମ୍ ରହିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ହୋଟେଲର ୪ ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହାସହ ନାବାଳିଆ ଝିଅଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର