PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ହେପାଜତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଡ଼ମ୍ବା ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ସମେତ ୧୫ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥଣ୍ଡା ଜ୍ୱରରେ ରାଜ୍ୟ କଲବଲ: ପୀଡ଼ିତ ଶିଶୁଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ଗୁଣ ବଢ଼ିଛି, ଚିନ୍ତାରେ ଅଭିଭାବକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରମୁଣ୍ଡା ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ବୋମାମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସରିଲା ଖଣ୍ଡଗିରି କୁମ୍ଭମେଳା, ଫେରିଲେ ସାଧୁସନ୍ଥ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତ୍ରୀବତା ଥିଲା ୭.୮
  • ||

ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ ଅଚାନକ ଖୋଲିଗଲା ବିମାନର ଡୋର୍, ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରାଗଲା ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ

ରୁଦ୍ରପୁର ୯/୨: ଏୟାର ହେରିଟଜର ୯ ସିଟର ଯାତ୍ରୀବାହୀ  ବିମାନକୁ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡି କରାଗଲା । ଏୟାର ହେରିଟେଜର ୯ ସିଟର ପାସେଞ୍ଜର ଫ୍ଲାଇଟ୍ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ନୈନୀ ସୈନୀ ଏୟାରପୋର୍ଟ ପିଥାରଗଡ ପାଇଁ ଉଡାଣ ଭରିଥିଲା । ବିମାନ ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଚାନକ ତାର ଡୋର୍ ଖୋଲିଗଲା ।

ଆନନ-ଫାନନରେ ବାୟୁସେନାକୁ ୧୧.୪୨ ମିନିଟରେ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ଯାଣ୍ଡି କରାଗଲା । ବାୟୁସେନାରେ ସମୁଦାୟ ୮ ଯାତ୍ରୀ ସବାର ଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ୩ ମହିଳା ମଧ୍ଯ ଥିଲେ ।

ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ଯାଣ୍ଡିଂ ପରେ ଯାତ୍ରୀ ନିଜ ଲଗେଜ୍ ସହିତ ପିଥାରଗଡ ପାଇଁ ଉଡାଣ ଭରିଲେ । ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ପଙ୍କଜ ଚନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିମାନର ଡୋର୍ ଖୋଲିଯିବା ଫଳରେ ସମସ୍ତେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇଗଲେ । କିଛି ଯାତ୍ରୀ କାନ୍ଦିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଲେ ।

ଅନ୍ୟପଟେ କମ୍ପାନୀର ମ୍ୟାନେଜର ମୋହିତ ନେଗୀ ଡୋର୍ ଖୋଲିବାକୁ ନେଇ ପ୍ରତ୍ଯାଖାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ବିମାନରେ ସାମାନ୍ୟ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତୃଟି ଥିଲା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଡେରାଡୁନରୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଡକାଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର