PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ, ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବାରୁ କଟକଣା ଜାରି । ମଲ୍ , ଦୋକାନ, ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ଅଫିସରେ କଟକଣା ପାଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ୨ ମିଟର ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅଟକିଛି ପେଟା ନାଳର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ, ନାଳ ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା, କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବେଡ୍
  • ||
  • ମୋରଡ଼ା : ମୋରଡ଼ାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳାକୁ ବିଜେ ହେଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ, ସିଂହଦ୍ଵାର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ୩ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଓ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମାଳତିପାଟପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହିବେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଏମସିର ଡ୍ରାଇ ଡେ ପାଳନ, ମଶା ବଂଶ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନାଶ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କଲେ ବିଏମସି କମିଶନର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳର ସମ୍ପାଦକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||

ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ ଅଚାନକ ଖୋଲିଗଲା ବିମାନର ଡୋର୍, ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରାଗଲା ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ

ରୁଦ୍ରପୁର ୯/୨: ଏୟାର ହେରିଟଜର ୯ ସିଟର ଯାତ୍ରୀବାହୀ  ବିମାନକୁ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ୟାଣ୍ଡି କରାଗଲା । ଏୟାର ହେରିଟେଜର ୯ ସିଟର ପାସେଞ୍ଜର ଫ୍ଲାଇଟ୍ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରୁ ନୈନୀ ସୈନୀ ଏୟାରପୋର୍ଟ ପିଥାରଗଡ ପାଇଁ ଉଡାଣ ଭରିଥିଲା । ବିମାନ ଉଡୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଚାନକ ତାର ଡୋର୍ ଖୋଲିଗଲା ।

ଆନନ-ଫାନନରେ ବାୟୁସେନାକୁ ୧୧.୪୨ ମିନିଟରେ ପନ୍ତନଗର ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ଯାଣ୍ଡି କରାଗଲା । ବାୟୁସେନାରେ ସମୁଦାୟ ୮ ଯାତ୍ରୀ ସବାର ଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ୩ ମହିଳା ମଧ୍ଯ ଥିଲେ ।

ଏମରଜେନ୍ସି ଲ୍ଯାଣ୍ଡିଂ ପରେ ଯାତ୍ରୀ ନିଜ ଲଗେଜ୍ ସହିତ ପିଥାରଗଡ ପାଇଁ ଉଡାଣ ଭରିଲେ । ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ପଙ୍କଜ ଚନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିମାନର ଡୋର୍ ଖୋଲିଯିବା ଫଳରେ ସମସ୍ତେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇଗଲେ । କିଛି ଯାତ୍ରୀ କାନ୍ଦିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଲେ ।

ଅନ୍ୟପଟେ କମ୍ପାନୀର ମ୍ୟାନେଜର ମୋହିତ ନେଗୀ ଡୋର୍ ଖୋଲିବାକୁ ନେଇ ପ୍ରତ୍ଯାଖାନ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ବିମାନରେ ସାମାନ୍ୟ ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତୃଟି ଥିଲା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଡେରାଡୁନରୁ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଡକାଯାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର