PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୀଳଗିରି ସହରରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଉଛି କୁଳଡିହା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ଫାଇନାଲରେ ଜର୍ମାନୀ , ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୪-୩ ଗୋଲରେ ହରାଇଲା ଜର୍ମାନୀ
  • ||
  • ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହରରେ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଲା ଚୋର : ଲୁଟି ନେଲା ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସୁନାଗହଣା, ନଗଦ ୧ଲକ୍ଷ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟରେ ଦୋହଲି ଗଲା ଆଦାନୀଙ୍କ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ , କୋଟିପତିଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ଖସି ରହିଲେ ୭ମ ନମ୍ୱରରେ
  • ||

ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କରଙ୍କୁ ନେଇକି ଯାଉଥିବା ହେଲିକପ୍ଟରର ଏମର୍ଜେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ, ଖରାପ ପାଣିପାଗ କାରଣରୁ କରାଗଲା ଅବତରଣ

  • ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବି ଶଙ୍କରଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟରର ଏମର୍ଜେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ
  • ଖରାପ ପାଣିପାଗ କାରଣରୁ ତାମିଲନାଡୁର ଇରୋଡ୍‌ରେ କରାଗଲା ଅବତରଣ
  • ୫୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ପୁଣିଥରେ ଉଡାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ହେଲିକପ୍ଟର

ଇରୋଡ୍‌,୨୫।୧: ଆର୍ଟ ଅଫ୍ ଲିଭିଂର ସଂସ୍ଥାପତ ତଥା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବି ଶଙ୍କରଙ୍କୁ ନେଇ କି ଯାଉଥିବା ହେଲିକପ୍ଟର ତାମିଲନାଡୁର ଇରୋଡ୍‌ରେ ଏମର୍ଜେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଖରାପ ପାଣିପାଗ କାରଣରୁ ଚପରର ଏମର୍ଜେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଡିବ। ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ୪ ଜଣ ଲୋକ ଯାତ୍ରୀ ଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ହେଲିକପ୍ଟରରେ ଅନ୍ୟ ଚାରି ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଖରାପ ପାଣିପାଗ କାରଣରୁ ସକାଳ ୧୦ଟା ୪୦ ମିନିଟ୍‌ରେ ହେଲିକପ୍ଟର ଇରୋଡର ସତ୍ୟମଙ୍ଗଳମ୍‌ରେ ଏମର୍ଜେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲ। ପରେ ଆକାଶ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ହେଲିକପ୍ଟର ପ୍ରାୟ ୫୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ଉଡାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ସୂଚନର ମିଳିବା ପରେ ଟିମ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ରବିଶଙ୍କର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ହେଲେ ଖରାପ ପାଣିପାଗ କାରଣରୁ ହେଲିକପ୍ଟର ଧାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ଏମର୍ଜେନ୍ସିଂ ଲ୍ୟାଣ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଡିଥିଳା।