PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ମହଙ୍ଗା ହେଲା ଅମୁଲ ଓ ମଦର ଡାଏରୀ କ୍ଷୀର ଦାମ୍, ଲିଟର ପ୍ରତି ବଢିଲା ୨ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ୩୯ ଜଣ ଆଇଟିବିପି ଯବାନଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଉଥିବା ବସ୍‌ ନଦୀରେ ଖସିଲା, ୭ ମୃତ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ବେହାଲ ହେମଗିର ବ୍ଲକ, ଭାଙ୍ଗିଗଲା ୧୨ ଘର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ୧୦ଟି ଜିଲ୍ଲାର ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ବନ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସରକାର, ୭ଦିନ ଯାଏଁ ସମସ୍ତ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ୩ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ- ଏସଆରସି
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ନୟାଗଡ଼ର ୩୦ଟି ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ନିକଟରେ ବିପଦ ସଙ୍କେତ ଟପିଲା ମହାନଦୀର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବୈତରଣୀରେ ବନ୍ୟା, ଧାମନଗର ଓ ଭଣ୍ଡାରିପୋଖରୀ ବ୍ଲକର ୩୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗାଁ ଜଳବନ୍ଦୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୨୫୫ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା, ମାଆ ସମ୍ମୁଖରେ ପୁଅକୁ ଖଣ୍ଡାରେ ହାଣିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

କାଲି ରାତିରୁ ଡାଉନ୍ ଅଛି ଫେସ୍ବୁକ୍ ! ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଏବଂ ହ୍ବାଟସଅପ୍ ବି ଏଥିରେ ପ୍ରଭାବିତ

A smartphone user shows the Facebook application on his phone in the central Bosnian town of Zenica, in this photo illustration, May 2, 2013. Facebook Inc's mobile advertising revenue growth gained momentum in the first three months of the year as the social network sold more ads to users on smartphones and tablets, partially offsetting higher spending which weighed on profits. REUTERS/Dado Ruvic (BOSNIA AND HERZEGOVINA - Tags: SOCIETY SCIENCE TECHNOLOGY BUSINESS) - RTXZ81J

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪।୩: ବିଶ୍ବବ୍ୟାପୀ ସବୁ ଜାଗାରେ ବହୁଳ ଭାବରେ ବ୍ୟବହୃତ କରାଯାଉଥିବା ଫେସବୁକ୍, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏବଂ ହ୍ବାଟସଅପ୍ ଆପକୁ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଆକସେସ୍ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା କଥା ବୁଧବାର ଦିନ ଫେସବୁକ୍ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି।

କଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆ ସ୍ଥିତ କମ୍ପାନି ମେନଲୋ ପାର୍କ ଟୁଇଟର ଯୋଗେ ବ୍ୟବହାରୀକାରୀଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି, ସମସ୍ୟାର ତୁରନ୍ତ ସମାଧାନ ଲାଗି କମ୍ପାନି କାମ କରୁଛି। ଏହା କୈାଣସି ହ୍ୟାକର୍ସ କରିନାହାନ୍ତି। ଅସୁବିଧା ଯୋଗୁଁ କେତେକ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ୧୦ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅସୁବିଧାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ଡ଼ିନାଏଲ ଅଫ୍ ସର୍ଭିସ ନୁହେଁ ବୋଲି କମ୍ପାନି କହିଛି।

ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକା, ଜାପାନ ଏବଂ ଇଉରୋପର କେତେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଫେସବୁକ୍ ଆକସେସ୍ କରି ହେଉ ନଥିବା କଥା ସତ ବୋଲି ଫେସବୁକର ଜଣେ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେବା କେବେ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ତାହା କହି ନାହାନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର