PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆପଡା ସାଲେଭଟା ଛକରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗୁରୁତର ତ୍ରୁଟି, ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଣ ଭରିବା କ୍ଷଣି ମଝି ଆକାଶରେ ଦେଖାଗଲା କଳା ବେଲୁନ୍, ୪ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ପୋଲିସ-ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଉଦ୍ୟାନବନ୍ଧ କ୍ରିଷ୍ଣା ଛକରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ୍ ମନମୁଣ୍ଡା ରେଞ୍ଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରତାଖଣ୍ଡି ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫାଶରେ ପଡ଼ି ଏକ ଭାଲୁର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କୋଲକାତା : ମାତ୍ର ୭୫ ଟଙ୍କା ପାଉଣା ଫେରସ୍ତ ଦାବିରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଅଶାନ୍ତି, ନମାଜ ପଢ଼ି ଫେରିବା ବାଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୨୦୧୯ ରୁ ୨୦୨୨ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ୧୦ ହଜାର ୧୨୯ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ଗୃହରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜୁଲାଇ ୬ରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଘୋଷଣା । ଦିନ ୧ଟାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇପ ରେଜଲ୍ଟ । ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ଗୋଚ୍ଛାପଡ଼ା/ଫୁଲବାଣୀ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ ଜଗାର ଖପୁରି ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିରୋପଣ କରାଯିବ । ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସ୍‌ ନ୍ୟୁରୋ ସର୍ଜରୀ ଡାକ୍ତର ଦୀପକ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଅଲ୍ଲୁରୀ ସୀତାରାମ ରାଜୁଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି କରିବେ ଉନ୍ମୋଚନ
  • ||
  • କୋଟପାଡ଼ : କୋଟପାଡ଼ ମୀନାବଜାରରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ନାବଳିକାଙ୍କ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିରେ ପୁଣିଥରେ ଏକନାଥଙ୍କ ବାଜିମାତ୍। ଫ୍ଳୋର ଟେଷ୍ଟରେ ବହୁମତ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ସିନ୍ଦେ। ସିନ୍ଦେଙ୍କୁ ୧୬୪ ସଦସ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ସୂଚନା।
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଚଞ୍ଚରମୁଣ୍ଡା ଛକ ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲ୍ଲୁରେ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ସମେତ ୧୬ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୨୦୨୨ : ବିଜୟ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଲେ ସିନି ଶେଟ୍ଟୀ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆଲପାଇନ୍ ଗ୍ଲାସିୟରର ବିଶାଳ ଖଣ୍ଡ, ୫ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ ନେଇ ବୋର୍ଡର ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ, ସଚିବାଳୟରେ ଆଜି ନିଆଯିବ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବାଲିଘାଟକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାମାଡ଼, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ଲାଲୁ ଯାଦବ, ପଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲେ ଆହତ
  • ||
  • ଡେନମାର୍କ : ଡେନମାର୍କର ସପିଂ ମଲରେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ୩ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’ର  ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଜେନେଲିଆ, ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଦେଲେ ସୂଚନା

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୫ : ବବ୍‌ଲି ନାୟିକା ଜେନେଲିଆ ଡି’ସୁଜାଙ୍କୁ  ନେଇ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଫିଲ୍ମ ‘ମିଷ୍ଟର୍‌  ମମ୍ମି’ର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବା ପରେ  ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସେ କାମ ଆରମ୍ଭ  କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌  ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’। ଗତ କାଲି  ଜେନେଲିଆ ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌  ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏ ବିଷୟରେ  ଫ୍ୟାନ୍‌ ଓ ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କୁ  ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍‌କୁ ଯିବା  ରାସ୍ତାରେ ସେ  କାର୍‌ରେ ଥାଇ ଏକ  ଭିଡିଓ ଶେୟାର  କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ  ସହିତ ସେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା  ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏହି ଲେଖା  ମାଧ୍ୟମରେ ଏ ବର୍ଷର ଚତୁର୍ଥ  ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ସୁଟିଂକୁ ନେଇ ସେ ନିଜର  ଉତ୍ସାହ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଆଉ  ଏକ ନୂଆ ଆରମ୍ଭର ମାର୍ଗରେ… ନୂଆ  ଫିଲ୍ମ ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’ । ଏଇଟି ମୋର  ଏ ବର୍ଷର ୪ର୍ଥ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ । ବହୁତ ସୁନ୍ଦର  ଅନୁଭବ ।’

 ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା  ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଆଲେୟା ସେନ୍‌ ।  ଜେନେଲିଆଙ୍କ ସହ ମାନବ କୌଲ  ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ  କରିଛନ୍ତି ।  ପାରମ୍ପରିକ ପୋଷାକରେ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ  ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ଜେନେଲିଆ  କେବେ ଫେଲ୍‌ ହୋଇନାହାନ୍ତି ।  ନିକଟରେ ଏକ ପାରମ୍ପରିକ  ଲେହଙ୍ଗା ଚୋଲିରେ ସେ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ  ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ  ଦୁନିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ସକ୍ରିୟ  ହେଉଥିବା ଜେନେଲିଆ ନିଜ  ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଷ୍ଟେଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ  ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବାକୁ ପ୍ରୟାସ  ଚଳାଇଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର