PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ବଡ଼ଭାଇ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌ ଦେଇ ଆର୍ମିରେ କରିଥିଲେ ଚାକିରୀ, ଅବସର ପରେ ବନ୍ଧାହେଲେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ୨ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ମିଳୁନି ନିଖୋଜ ପିହୁର ପତ୍ତା, ନ୍ୟାୟ ଆଶାରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣାରେ ବସିଲେ ପରିବାର
  • ||
  • କଟକ : ଅତିରିକ୍ତ କମିଶନରଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢାଉ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଟକ : ଗୋଟିଏ ମଞ୍ଚରେ ଶାହ-ନବୀନ-ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ପ୍ରଜାତନ୍ତ୍ରର ସ୍ଵନକ୍ଷତ୍ର ଉତ୍ସବରେ ସାମିଲ ହେଲେ ତିନି ନେତା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ନାହିଁ ଟିକା ଅଭାବ, ଗାଁ ଗାଁରେ ଟିକାକରଣ ଉପରେ ଦିଆଯାଉଛି ଗୁରୁତ୍ଵ : ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’ର  ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଜେନେଲିଆ, ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଦେଲେ ସୂଚନା

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୦୫ : ବବ୍‌ଲି ନାୟିକା ଜେନେଲିଆ ଡି’ସୁଜାଙ୍କୁ  ନେଇ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଫିଲ୍ମ ‘ମିଷ୍ଟର୍‌  ମମ୍ମି’ର ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବା ପରେ  ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସେ କାମ ଆରମ୍ଭ  କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌  ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’। ଗତ କାଲି  ଜେନେଲିଆ ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌  ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏ ବିଷୟରେ  ଫ୍ୟାନ୍‌ ଓ ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କୁ  ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଫିଲ୍ମ ସେଟ୍‌କୁ ଯିବା  ରାସ୍ତାରେ ସେ  କାର୍‌ରେ ଥାଇ ଏକ  ଭିଡିଓ ଶେୟାର  କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ  ସହିତ ସେ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା  ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏହି ଲେଖା  ମାଧ୍ୟମରେ ଏ ବର୍ଷର ଚତୁର୍ଥ  ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ସୁଟିଂକୁ ନେଇ ସେ ନିଜର  ଉତ୍ସାହ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଆଉ  ଏକ ନୂଆ ଆରମ୍ଭର ମାର୍ଗରେ… ନୂଆ  ଫିଲ୍ମ ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’ । ଏଇଟି ମୋର  ଏ ବର୍ଷର ୪ର୍ଥ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ । ବହୁତ ସୁନ୍ଦର  ଅନୁଭବ ।’

 ‘ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ପିରିଅଡ୍‌’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା  ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଆଲେୟା ସେନ୍‌ ।  ଜେନେଲିଆଙ୍କ ସହ ମାନବ କୌଲ  ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ  କରିଛନ୍ତି ।  ପାରମ୍ପରିକ ପୋଷାକରେ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ  ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ଜେନେଲିଆ  କେବେ ଫେଲ୍‌ ହୋଇନାହାନ୍ତି ।  ନିକଟରେ ଏକ ପାରମ୍ପରିକ  ଲେହଙ୍ଗା ଚୋଲିରେ ସେ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ  ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ  ଦୁନିଆରେ ପୁଣି ଥରେ ସକ୍ରିୟ  ହେଉଥିବା ଜେନେଲିଆ ନିଜ  ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଷ୍ଟେଟ୍‌ମେଣ୍ଟ ଜରିଆରେ  ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବାକୁ ପ୍ରୟାସ  ଚଳାଇଛନ୍ତି ।