PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲୀନ ହେଲେ ରାଇମୋହନ , ମୁଖାଗ୍ନି ହେଲେ ସାନଝିଅ ଉଦିତା ପରିଡ଼ା , ପୁରୀ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାରରେ ରାଇଙ୍କ ଶେତକୃତ୍ୟ ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାଣୀବିହାରରେ ପୁଣି ଆତଙ୍କ। ବୁଲିଲା ଖଣ୍ଡା , ଭୁଜାଲି। ଛିନ୍ ଛତ୍ର ହୋଇ ଦୌଡ଼ିଲେ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ। କ୍ୟାମ୍ପସ ବାହାର କିଛି ଅଣଛାତ୍ର ଆସି ଛାତ୍ର ଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ସୂଚନା।
  • ||
  • ମୃତ୍ଯୁ ପରେ ଚକ୍ଷୁଦାନ କଲେ ରାଇମୋହନ, କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ କରାଗଲା ତାଙ୍କର ଚକ୍ଷୁଦାନ , କ୍ଯାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ସାହୁଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଭିନେତା ରାଇମୋହନ ପରିଡ଼ାଙ୍କ ପରଲୋକ, ନିଜ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାସ ଶେଷରେ ଲଘୁଚାପ, ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ବର୍ଷିବ: ଆଜିଠୁ ୬ ଦିନ ଯାଏଁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||
  • ପୁରୀ: ଅଣସର ପିଣ୍ଡିରେ ଚକା ବିଜେ ହେଲେ ଶ୍ରୀବିଗ୍ରହ, ଆଜି ଖଳି ଲାଗି ପରେ ମୋଦକ ସମର୍ପଣ ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱର କୋର୍ଟ ବନ୍ଦ, ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ଆଇନଜୀବୀ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଣ୍ଟିଂ ସ୍ମଗଲିଂ ଗାର୍ଡ, ଏକକାଳୀନ ୫ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ଜୁନାଗଡ଼: ସାଥିରେ ନେଲେନି ବୋଲି… ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଏସିଡ୍‌ ମାଡ଼ କଲା ମଦ୍ୟପ ଯୁବକ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା: ପୁଅକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହତ୍ୟା କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ବାପା
  • ||

ଆକାଶ ଓ ଶ୍ଲୋକାଙ୍କ ବାହାଘର ପାଇଁ ୫୦ ହଜାର ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମିଠା ପ୍ୟାକେଟ ଦେଲେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୮।୩: ରିଲାୟନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଚେୟାରମ୍ୟାନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ନିତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ଖୁସିର ସମୟକୁ  ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ମୁମ୍ବାଇର ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ପାଳିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇରେ ମୁତୟନ ଥିବା ୫୦ ହଜାର ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ମିଠା ଡବା ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

source: https://hindi.news18.com

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ମିଠା ଡବା ପ୍ରତି ଥାନାରେ ଯାଇ ଦେଉଛନ୍ତି ରିଲାୟନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର କର୍ମଚାରୀ। ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ଏହି ମିଠା ଡବା ସହ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନିତା ଓ ପିଲାଙ୍କ ନାମର ଏକ କାର୍ଡ ରହିଛି। ମିଠା ପାଉଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଆମକୁ ଏହି ଡବା ଥାନାରୁ ମିଳିଛି।

source: https://hindi.news18.com

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗତ ବୁଧବାର ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଓ ମେହତା ପରିବାର ଛୋଟଛୋଟ ପିଲାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଖୁଆଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପିଲାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ପରଷୁ ଥିବାର ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ‘ଅନ୍ନ ସେବନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ’ ନାମରେ ଏହାକୁ ଜିଓ ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟରରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ‘ଧୀରୁ ଭାଇ ଅମ୍ବାନୀ ସ୍କୋୟାର’ର ମଧ୍ୟ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ଆକାଶ ଓ ଶ୍ଲୋକାଙ୍କ ମେହନ୍ଦି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ୭ ମାର୍ଚରେ ଓ୍ବର୍ଲିର ନ୍ୟାସନାଲ ସ୍ପୋର୍ଟସ କ୍ଲବ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ବିବାହ ଆସନ୍ତାକାଲି ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ୧୧ ତାରିଖରେ ଜିଓ ଓ୍ବାର୍ଲ୍ଡ ସେଣ୍ଟରରେ ବିବାହ ପାର୍ଟି ଆୟୋଜନ କରାଯିବ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବଲିଉଡର ବହୁ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାର ଯୋଗ ଦେବେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର