PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲେଖକ ସଲମାନ ରୁଶଦୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ , ପଶ୍ଚିମ ନ୍ୟୁୟର୍କର ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ଭାଷଣ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଛୁରାମାଡ଼ , ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ୟୁପି ଏଟିଏସ୍‌କୁ ବଡ଼ ସଫଳତା । ସହାରନପୁରରୁ ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ କଲା ଗିରଫ । ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସରେ ବଡ଼ ହମଲା କରିବାର ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ
  • ||
  • କୋଏମ୍ବାଟୁର : ବେଙ୍ଗାଲୁରରୁ ମାଳଦ୍ୱୀପର ମାଲେ ଯାଉଥିବା ଗୋ ଫାଷ୍ଟ ବିମାନର ଜରୁରୀ ଅବତରଣ, ୯୨ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଉଥିବାବେଳେ ତାତି ଗଲା ଇଞ୍ଜିନ
  • ||
  • ଉଦୟପୁର : ଉଦୟପୁର କହ୍ନୈୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ କଥିତ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରକାରୀ ମୁସ୍ଲିମ୍ ଖାନକୁ ଗିରଫ କଲା ଏଏନଆଇ
  • ||
  • ଅନନ୍ତନାଗ : ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରର ଅନନ୍ତାଗରେ ପୁଲିସ୍ ଓ ସିଆରପିଏଫ ଯବାନଙ୍କ ମଳିତ ପାର୍ଟି ଉପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ, ଆହତ ପୋଲିସ କର୍ମୀ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଏକ ଦଳ ମାଲେସିଆ ଗସ୍ତରେ ଯାଇଛନ୍ତି, ଏହି ଦଳ ଦୁଇଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ବିପାକ୍ଷୀକ ଯୁଦ୍ଧାଭ୍ୟାସକୁ ନେଇ ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ‘ଉଦାରଶକ୍ତି’ରେ ଭାଗ ନେବେ
  • ||
  • ମୋହନା : ସଂଗଠନ ଛାଡ଼ିଥିବା ମାଓବାଦୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପରିଚ୍ଛାକୁ ଗିରଫ କଲା ଅଡ଼ବା ପୋଲିସ, ଥାନାରେ ରହିଛି ୭ ମାମଲା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ୫୭ନଂ ଜାତୀୟ ଖୁଣ୍ଟବନ୍ଧ ଛକ ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ଓଲଟିଲା ବସ୍, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୨୦ଆହତ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ବାଘ ଶୀକାର କରି ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ବାଘ ଶିକାରୀ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ସୁବର୍ଣ୍ଣରେଖା ଓ ଦେଓ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଲୋକାର୍ପଣ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ୨୭ ହଜାର ହେକ୍ଟରରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଜମିକୁ ମିଳିବ ଜଳସେଚନ ସୁବିଧା
  • ||
  • ଉଦଳା : ଉଦଳା ଏନଏସି ଅଧୀନ ୱାର୍ଡ ନମ୍ବର ୩ରେ ଥିବା ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ରରେ କୃମି ଔଷଧ ଖାଇ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଗୁରୁତର , ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦର ତଳମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ସମ୍ଭାବନା, ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘର ଉପରେ ମାଡ଼ି ବସିଲା ବିରାଟକାୟ ବଉଳ ବୃକ୍ଷ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଗହ୍ମା ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଉତ୍ସବ, ବୀରଡୋରିରେ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ହାତରେ ୬ ଥାକିଆ ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିଲେ ଭଉଣୀ ସୁଭଦ୍ରା
  • ||
  • ପାଟଣା : ଚୋରାଚାଲାଣ ବେଳେ ମାଡ଼ିବସିଲା ବନ ବିଭାଗ, ଶାଳ କାଠ ବୋଝେଇ ସ୍କର୍ପିଓ ଜବତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଫୁଲୁଛି ବୈତରଣୀ ଓ ସାଳନ୍ଦୀ, ହଦଗଡ଼ ଡ୍ୟାମ୍‌ରୁ ୨ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ହେଉଛି ବନ୍ୟାଜଳ ନିଷ୍କାସନ
  • ||

ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଲାଗିଥିଲା ହିଡେନ୍ କ୍ୟାମେରା, ୮୦୦ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୁର୍ତ୍ତ କଏଦ… ତା ପରେ..

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୨।୩: ଘର ଠାରୁ ବାହାରକୁ  ଯେବେ କୌଣସି  ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେଠାରେ ଭଲ  ହୋଟେଲ କେଉଁଠି ରହିଛି ତାକୁ ଖୋଜିଥାନ୍ତି। ଭଲ ରେଟିଂର ହୋଟେଲକୁ ଦେଖି ବୁକିଂ କରିଥାନ୍ତି। ତେବେ କିଛି ହୋଟେଲ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ରୁମ୍ ଭିତରେ ହିଡେନ୍ କ୍ୟାମେରା ଦ୍ବାରା ସେମାନେ ଲୋକଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଓ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୁର୍ତ୍ତକୁ କଏଦ କରି ବିଭିନ୍ନ ଓ୍ବେବସାଇଟକୁ ବିକ୍ରି କରି ଟଙ୍କା ଉପାର୍ଜନ କରିଥାନ୍ତି। ଏହି ସମସ୍ୟା ଆଜିକାଲି ଖୁବ୍ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି।

source: https://www.patrika.com/

ନିକଟରେ ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆର ରାଜଧାନୀ ସିୟୋଲରେ। ଏଠାରେ ଥିବା ଏକ ହୋଟେଲରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ କିଛି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୁର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଥିବା ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କାରଣ ଏଠାରେ ଥିବା ୩୦ଟି ମୋଟେଲ(ରାସ୍ତା କଡିଆା ହୋଟେଲ, ଯେଉଁଠାରେ ଗାଡି ପାର୍କିଂ କରିବାର ସୁବିଧା ଥାଏ)ର ୪୨ଟି ରୁମରେ କ୍ୟାମେରା ଲୁଚାଇକି ଲଗାଯାଇଥିଲା ଓ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୁହୁର୍ତ୍ତକୁ କଏଦ କରାଯାଇଥିଲା ଏଥିରେ।

source: http://www.newindianexpress.com

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ଭିତରେ ଥିବା ଏହି ହିଡେନ କ୍ୟାମେରା କେବଳ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା ତାହା ନୁହେଁ ବରଂ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂରେ ମଧ୍ୟ ଥିଲା। ଏହି ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଥିବା ହେୟାରଡ୍ରାୟର ହୋଲ୍ଡର, ଓ୍ବକ ସକେଟ ଓ ଡିଜିଯାଲ ଟିଭି ବକ୍ସରେ ପ୍ରଥମେ କ୍ୟାମେରା ଗୁଡିକୁ ଫିଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହାପରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଭିଡିଓ ଗୁଡିକୁ ବିକ୍ରି କରିଦିଆଯାଇଥିଲା। ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆର ଏହା ସବୁଠାରୁ ବଡ ଘଟଣା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

source: https://www.patrika.com

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଜିକାଲି ମୋଲକା ନାମକ ଏକ ଗ୍ରୁପରେ ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ଯେଉଁମାନେ ଲୁଚି ଲୁଚି ପ୍ରତି ସ୍ଥାନରେ ମହିଳାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମୟର ଫଟୋକୁ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରୁଛନ୍ତି ଓ ତାକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ କରୁଛନ୍ତି।ଏଭଳି ଲୋକ ମହିଳା ଶୌଚାଳୟ, ଗାର୍ଲସ ସ୍କୁଲ ଟଏଲେଟ୍ ଭଳି ସ୍ଥାନରେ ହିଡେକ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଉଛନ୍ତି।

source: https://www.patrika.com

ଖବର ମିଳିଛି ଯେ ହୋଟେଲର ୪୨ଟି ରୁମରେ ହିଡେନ୍ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୁର୍ତ୍ତକୁ ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ ଓ ଏହାକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ।  ଏହି କ୍ୟାମେରା ଗୁଡିକୁ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂରେ ରଖାଯାଉଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ କରାଯାଉଥିଲା। ଏଥିରୁ ପ୍ରାୟ ୪୦୦୦ ଲୋକଙ୍କୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରାଯାଉଥିଲା।

souce: https://www.news18.com

ଏଭଳି ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଦେଖୁଥିବା ୟୁଜରଙ୍କୁ ୪୪ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ ପ୍ରାୟ ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ମାସକୁ ଦେବାକୁ ପଡୁଥିଲା। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବିଶେଷ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏଡିଟ୍ କରିବାର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୁନଃର୍ବାର ଦେଖିବାର ବିକଳ୍ପ ରହୁଥିଲା।ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୮୦୦ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କର ଭିଡିଓ ଏହି ଓ୍ବେବସାଇଟ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଛି। ଏସବୁ ଲାଇଭ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ କରାଯାଇ ସାରିଛି। ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିସାରିଛି।

  ​‌

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର