PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା : ସିମେଣ୍ଟ ଇଟାଭାଟି ମାଲିକଙ୍କୁ ବିଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା: ବାଲିଆ ବାଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ଅଘଟଣ: ଏସ୍‌ସିବିରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଆହୁରି ୧୧ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଟକ: ଡିସେମ୍ବର ୯ରୁ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ଏସ୍‌ଏ-୧ ଖାତା ଦେଖା, ୫୬ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଶୀତ ଲହରୀ ଅସମ୍ଭାଳ: ୧୦ ଡିଗ୍ରୀ ତଳେ ୭ ସହର, ସେମିଳିଗୁଡା ସବୁଠୁ ଥଣ୍ଡା
  • ||

ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରି ୬ ଖଣ୍ଡ କଲା ଯୁବକ, ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବାରୁ ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ    

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ଦିଲ୍ଲୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାର ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାଏ ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ପୂରା ହୋଇନି, ଏହାରି ଭିତରେ ସମାନ ଏକ ଘଟଣା ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଘଟିଛି। ଜଣେ ଯୁବକ ତା’ର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ୬ ଖଣ୍ଡ କରିଛି। ଆଉ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡର କାରଣ ହେଲା ପ୍ରେମିକା ଜଣଙ୍କ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।   

ଏନେଇ ପୁଲିସ କହିଛି, ନଭେମ୍ୱର ୧୫ରେ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ପୁଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଗାଁର ଏକ କୁଅରୁ ବାହାର କରି ଜବତ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିନ୍ସ  ଯାଦବ। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ପୁଲିସ ଶନିବାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରିନ୍ସକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ହେଲେ ପରେ ଯେତେବେଳେ ପୁଲିସ ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ନେଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ପଳାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପୁଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଉପରକୁ ଗଳି ଚଳାଇଥିଲା।         

ମୃତ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅରାଧନା ବୋଲି ପୁଲିସ କହିଛି। ଆଜମଗଢ଼ ଏସପି ଅନୁରାଗ ଆର୍ଯ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଅରାଧନାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ  ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରିନ୍ସ  ନିଜର ପରିବାର ସମେତ ଅନେକ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛି। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ ଅରାଧନାଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏଥିପାଇଁ  ହତ୍ୟା କରିଛି, କାରଣ ପ୍ରିନ୍ସ  ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ମହିଳା।    

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର