ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ରେ ସୁପର-୮ ରାଉଣ୍ଡ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନ, ବାଂଲାଦେଶକୁ ଭେଟିବ ଭାରତ
  • ||
  • କନିଷ୍ଠ ଶିକ୍ଷକ ଚୟନ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା, ଓସେପା ମେରିଟ୍ ଲିଷ୍ଟ କାଏମ ରଖିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ମାନିବା ସହ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଏସପି ସାଗରିକା ନାଥଙ୍କ ଅନୁରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ପଥରବନ୍ଦ ବସ୍ତିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ମୁତୟନ
  • ||
  • ଜୁନ୍‌ ୨୦ରେ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ, ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଦଳ ନେତା ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଅସଲି ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ନକଲି ସିବିଆଇ ପୋଲିସ, ଲୋକଙ୍କଠୁ ଲୁଟୁଥିଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ସ୍କୁଲ, ଅଧା ଜିଲ୍ଲାରେ ସକାଳୁ କ୍ଲାସ ଆରମ୍ଭ, ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୦ ଯାଏ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର, ବୁଧବାର ନବନିର୍ବାଚିତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଶପଥ ପାଠ କରାଇବେ କାମଚଳା ବାସ୍ପପତି, ୨୦ ନୂଆ ବାଚସ୍ପତି ନିର୍ବାଚନ
  • ||
  • ଅଶାନ୍ତ ବାଲେଶ୍ୱର: ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ପାଇଁ କର୍ଫ୍ୟୁ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ରହିବ ଦୋକାନ ବଜାର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୪୨% ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ୩ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍ୱାଭାବିକ, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ: ୪ ଦିନ ଭିତରେ ମୌସୁମୀ ଅଗ୍ରସର ହେବ
  • ||

ଟାଟା ସହ ଚୁକ୍ତି କରିବନି ବିସଲେରୀ, ଏବେ କମ୍ପାନୀ ସମ୍ଭାଳିବେ ରମେଶ ଚୌହାନଙ୍କ ଝିଅ ଜୟନ୍ତୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୩ : ଲୋକପ୍ରିୟ ପାଣି କମ୍ପାନୀ ବିସଲେରୀ ଏବେ ବିକ୍ରି ହେବ ନାହିଁ। ସୋମବାର ଦିନ କମ୍ପାନୀର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରମେଶ ଚୌହାନ ଏହା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିସଲେରୀ ବିକ୍ରି ହେବ ନାହିଁ। ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜୟନ୍ତୀ ଚୌହାନ ପରିଚାଳନା କରିବେ। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଖବର ଆସୁଥିଲା ଯେ ବିସଲେରୀ କମ୍ପାନୀ ବିକ୍ରି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏବେ କମ୍ପାନୀର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ଏହା ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ବିସଲେରୀ ଏବଂ ଟାଟା କନଜ୍ୟୁମରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଚୁକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ଆଲୋଚନା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି। ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ ରମେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କମ୍ପାନୀ ବିକ୍ରୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ଟାଟା ଗ୍ରୁପର ଏଫଏମସିଜି ୟୁନିଟ୍ ଟାଟା କନଜ୍ୟୁମର ପ୍ରଡକ୍ଟ୍ସ ସେମାନଙ୍କ ଜଳ ବିକ୍ରୟ କମ୍ପାନୀ ବିସଲେରୀ ସହିତ ଏକ ଚୁକ୍ତି କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇଥିଲା। ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଆଲୋଚନା ବନ୍ଦ ହେତୁ ଏହି ଡିଲ୍ ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜୟନ୍ତୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ପାନୀ ପରିଚାଳିତ ହେବ।

ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କମ୍ପାନୀର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରମେଶ ଚୌହାନ କମ୍ପାନୀର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପାଇଁ ଟାଟା ଗ୍ରୁପ୍ ସହିତ କାରବାର କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏହି ଚୁକ୍ତି ପ୍ରାୟ ୭ ହଜାର କୋଟିରେ ଚୂଡାନ୍ତ ହେବାର ଥିଲା। କମ୍ପାନୀ ବିକ୍ରୟ ପଛର କାରଣ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଉତ୍ତରାଧିକାରୀ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ରମେଶ କହିଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଟାଟା ଗ୍ରୁପ୍ ସହିତ ଡିଲ୍ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ, ସୋମବାର ଦିନ ରମେଶଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ସମଗ୍ର ଘଟଣାକୁ ଓଲଟପାଲଟ କରିଦେଇଛି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଟାଟା ଗ୍ରୁପକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କମ୍ପାନୀକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ହାତକୁ ଦେଇଛନ୍ତି।

୪୨ ବର୍ଷିୟା ଜୟନ୍ତୀ ଚୌହାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିସଲେରୀର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କମ୍ପାନୀକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତେବେ କିଛି ସମୟ ହେବ ସେ କମ୍ପାନୀକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିଛନ୍ତି। ସମ୍ପ୍ରତି କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଆପରୁ ଜଳ ଅର୍ଡର କରିବାର ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହି ସୂଚନା ଜୟନ୍ତୀ ନିଜେ ତାଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ଡଇନ୍ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.