PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ସରିଲା ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଡିବ୍ରିଫିଙ୍ଗ, ଏବେ ପରିବାର ସହ ୩ ସପ୍ତାହ ଛୁଟି ବିତାଇବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୪।୩: ପାକିସ୍ତାନରେ ପଶି ତାଙ୍କର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନକୁ ନଷ୍ଟ କରିଥିବା ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଓ୍ବିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କ ଡିବ୍ରିଫିଙ୍ଗ ଶେ​‌ଷ ହୋଇଛି। ଏହାପରେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ୩ ସପ୍ତାହର ଛୁଟି ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଡିବ୍ରିଫିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଅଭିନନ୍ଦନ ପାକିସ୍ତାନରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବା ବେଳେ ନିଜର ଅନୁଭୂତି ସମ୍ପର୍କରେ ଶୁଣାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ କିଭଳି ଭାବରେ ଅତ୍ୟାଧିକ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ସେ ଏହି ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ପାକିସ୍ତାନରୁ ଫେରିବା ପରେ ଓ୍ବିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ରିସର୍ଚ ଓ ରେଫରାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚେକଅପ୍ ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏବେ ତାଙ୍କୁ ୩ ସପ୍ତାହ ଛୁଟି ମିଳିଥିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଏବେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ସେନା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକତ୍ସୀତ ହେଉଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ର ନିର୍ମଳା ସୀତାରମଣ, ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସୁରକ୍ଷା ପରାମର୍ଶଦାତା ଅଜିତ ଡୋଭାଲଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବଡ ନେତା ଓ ଅଧିକାରୀ ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର