PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଏଟିଏମରେ ଟଙ୍କା ଭରିବା ନେଇ ଗାଡିରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ୫୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଧରି ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ବିକ୍ରି ଘଟଣାରେ ତହସିଲଦାର ଓ ଅତିରିକ୍ତ ତହସିଲଦାର ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ମଣ୍ଡଳରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମୁକ୍ତାର ଆବ୍ବାସ ନକଭି
  • ||
  • ଯାତ୍ରା ଅଭିନେତା ଦୈତାରୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନାଁରେ ରାଜଧାନୀ ମିଡ଼ିଆ ହାଉସ୍ ସିଇଓ ଥାନାରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ , ଯାତ୍ରା ରାଜିନାମା ଅଗ୍ରୀମ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ନକରିବାରୁ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଔପଦା ଥାନାରେ ରୁଜୁ ହୋଇଛି ମାମଲା, ପାର୍ବତୀ ଗଣନାଟ୍ୟ ଠାରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ ଅଗ୍ରୀମ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘କଲଙ୍କ’ର ଦମଦାର୍ ଟିଜର, ଜାଣନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ…

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୩: ଯେତେବେଳେ କରଣ ଜୋହର ଫିଲ୍ମ ‘କଲଙ୍କ’ର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ସେବେଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଖୁସି ମିଳିବ । କାରଣ ଆଜି ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ବରୁଣ ଧୱନ, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ଆଦିତ୍ଯ ରୟ କପୁର ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଭଳି କଳାକାରମାନେ ଅଛନ୍ତି । ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଦମଦାର ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ଟିଜରର ଆରମ୍ଭରେ ବରୁଣ ଧୱନଙ୍କ ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହାପରେ ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ କଳାକାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଦେଖି ଏହା ଜଣା ପଡୁଛି ଯେ ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ପରସ୍ପର ସହିତ ଏକ ସମ୍ପର୍କରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି । ରୁପ୍ ଓ ଜଫର ଅର୍ଥାତ୍ ଆଲିଆ ଓ ବରୁଣ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କୃତଜ୍ଞତାର କରଜ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ ଏକାଠି ହୋଇପାରୁନାହାନ୍ତି । ଟିଜରର ଆରମ୍ଭରେ ବରୁଣଙ୍କ ସ୍ୱରରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ‘କିଛି ସମ୍ପର୍କ କରଜ ଭଳି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ତୁଲାଇବା ଅପେକ୍ଷା ଶୁଝିବା ଆବଶ୍ଯକ ପଡିଥାଏ ।’ କିନ୍ତୁ ଶେଷ ସିନ୍ ଦେଖିବା ପରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଶେଷରେ ଉଭୟ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି । ଟିଜର ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ପୁଣି ଏହାର ଟ୍ରେଲର ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେଣି । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅଭିଷେକ ବର୍ମନ । ଫିଲ୍ମଟି ୧୭ ଏପ୍ରିଲ୍ ୨୦୧୯ରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର