PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଇଡା ବ୍ଲକର ଫଟାଟାଙ୍ଗର ଆଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ୫ମ ଟେଷ୍ଟ: ଜୋ ରୁଟ୍‌ ଏବଂ ଜନି ବୈୟାରିଷ୍ଟୋଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ, ଭାରତକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇ ସିରିଜ ବରାବର୍‌ କଲା ଇଂଲଣ୍ଡ
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ନିକଟ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉତ୍କଟ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା, ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିରୋଧୀ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ହେଲା କାଳ, ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହାରିଯିବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୫୫ଟି ନୂତନ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀ, ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୯ କୋଟି ୩୬ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁଇ ନକଲି ମାଓବାଦୀ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ମାଗୁଥିଲେ ୫ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ବାପା ଓ ଝିଅ-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ: କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ହେରାପଞ୍ଚମୀ, ନନ୍ଦିଘୋଷ ରଥ ଭାଙ୍ଗି ରାଗ ଶୁଝାଇବେ ଅଭିମାନିନୀ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଆନ୍ତାଣୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି, ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା: ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ସମର୍ଥନ ନମିଳିବାରୁ ଖପ୍ପା ହେଲେ କଙ୍ଗନା: କହିଲେ ‘ଝାନ୍ସୀ ରାଣୀ କଣ ମୋ ଚାଚୀ’, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

source:www.youtube.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୮/୨: ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ର ସଫଳତା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ପକ୍ଷରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିଲାନି ।  ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି ହୋଇ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲିଦେବେ । ଏତିକିରେ ତାଙ୍କ ରାଗ ଶାନ୍ତ ହୋଇନି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଯଦି ସେ ମୋତେ ସମର୍ଥନ କରିଥାନ୍ତେ ବି ମୋର କଣ ଫାଇଦା ହୋଇଥାନ୍ତା ? ମୁଁ ପୂର୍ବରୁ ୩-୪ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇସାରିଛି । ମୁଁ ୩୧ ବର୍ଷର ଏବଂ ଫିଲ୍ମକାର ମଧ୍ୟ । ମୋତେ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ କାହାର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ମୋର ପ୍ରଶ୍ନ, ଝାନ୍ସୀର ରାଣୀ କଣ ମୋର ଚାଚୀ ?’

କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ‘ସେ(ଝାନ୍ସୀ ରାଣୀ) ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିତି ମୋ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ । ମୁଁ କେବଳ ବଂଶବାଦ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାରୁ ସମସ୍ତେ ମୋ ବିରୋଦ୍ଧରେ ଗ୍ଯାଙ୍ଗ ବନାଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମୁଖା ଖୋଲିଦେବି ।‘

ତେବେ କହିରଖୁଛୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡ ପକ୍ଷରୁ କିମ୍ବା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଅନ୍ୟ କୌଣସି କଳାକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନରେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସହଯୋଗ ନମିଳିବାରୁ ଖପ୍ପା ଅଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ୍ ।