PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ, ଶପଥ ପାଠ କରାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଜେପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପୁଣି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ, କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ବଢ଼ିବାରୁ କଟକଣା ଜାରି । ମଲ୍ , ଦୋକାନ, ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ଅଫିସରେ କଟକଣା ପାଳନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ। ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ୨ ମିଟର ସାମାଜିକ ଦୂରତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ହେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ , ପ୍ରେସ୍‌ମିଟ୍‌ରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନବିସ୍‌ଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅଟକିଛି ପେଟା ନାଳର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଓ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକରଣ କାର୍ଯ୍ୟ, ନାଳ ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା, କୋଭିଡ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ବେଡ୍
  • ||
  • ମୋରଡ଼ା : ମୋରଡ଼ାରେ ଥମୁନି ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳାକୁ ବିଜେ ହେଲା ଆଜ୍ଞାମାଳ, ସିଂହଦ୍ଵାର ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ ୩ ରଥ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଓ ପାର୍କିଂ ବ୍ୟବସ୍ଥା, ମାଳତିପାଟପୁର ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହିବେ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଆସୁଥିବା ଯାତ୍ରୀବାହି ବସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଏମସିର ଡ୍ରାଇ ଡେ ପାଳନ, ମଶା ବଂଶ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନାଶ କରିବାକୁ ରାଜଧାନୀବାସୀଙ୍କୁ ଆହ୍ଵାନ କଲେ ବିଏମସି କମିଶନର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟ୍‌କା, ଦଳର ସମ୍ପାଦକ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ୍
  • ||

ରିଲିଜ ହେଲା ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଦମଦାର୍ ଟ୍ରେଲର

source:www.youtube.com

ମୁ୍ମ୍ବାଇ ୨୧/୨: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ଷୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କେଶରୀ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଓ ଡାଇଲଗ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଫିଲ୍ମଟି ସାରାଗଢୀର ସେହି ମହାନ୍ ଯୁଦ୍ଧ ସମ୍ପର୍କରେ ବଖାଣିବ ଯେଉଁଥିରେ ୧୦ ହଜାର ଆଫଗାନ ସୈନିକଙ୍କ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ୨୧ ଜଣ ସିଖ୍ ମିଶି ଲଢିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଯୁଦ୍ଧର କାହାଣୀ ଇତିହାସରେ ଲିପିବଦ୍ଧ ହୋଇରହିଛି । କେବଳ ଦେଶ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ଯ ଏହି ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଆଜିବି ସମ୍ମାନର ସହିତ ସ୍ମରଣ କରାଯାଏ ।  

ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଈଶର ସିଂହଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ଯିଏ କି ଦେଶର ସୁରକ୍ଷାରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ୨୧ ସିଖଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ଜଣେ ଥିଲେ । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରୁମ ଟାଙ୍କୁରି ଯିବ । ୧୦ ହଜାର ସୈନିକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨୧ ଜଣ ଶିଖଙ୍କ ଲଢାଇ ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଦମଦାର ଡାଇଲଗ୍ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁବ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଅନୁରାଗ ସିଂହ । ଫିଲ୍ମଟି କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନ ବ୍ୟାନରରେ ପ୍ରଡ୍ଯୁସ୍ କରାଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହିତ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ରିଲିଜ ହେବ । ଫିଲ୍ମକୁ ହୋଲିର ଖାସ୍ ଉତ୍ସବରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଲଢାଇ ୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୮୯୭ରେ ଲଢାଯାଇଥିଲା ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର